Monaco: végül 70 millióért viszik a két Porto-sztárt

Vágólapra másolva!
2013.05.24. 16:57
null
Joao Moutinho (balra) és James Rodríguez a napokban még a portugál bajnoki trófeával ünnepelt (Fotó: Reuters)
A francia labdarúgó-bajnokság élvonalába az utóbbi napokban visszajutó Monaco pénteken hivatalosan bejelentette Joao Moutinho és James Rodríguez szerződtetését.

 

A portugál bajnok Porto a hivatalos honlapján megerősítette a megegyezés tényét, és 70 millió euróban jelölte meg a két futballistájáért kialkudott összeget. Egy nappal korábbi sajtóhírek 55 milliósra taksálták az akkor még csak készülő ügyletet.

Joao Moutinho, a 26 éves középpályás 55-ször szerepelt eddig a portugál nemzeti csapatban, míg Rodríguez, a 21 éves támadó 12-szeres kolumbiai válogatott. Mindkét játékos öt évre szóló szerződésben egyezett meg a monacói együttessel.

Legfrissebb hírek

Ciro Immobile a francia bajnokságba tart

Francia labdarúgás
10 órája

Férfi kosárlabda Euroliga: olasz spanyol, szerb és görög győzelem

Kosárlabda
22 órája

Loic Negóék egy pontot otthon tartottak a Monaco ellen; a Marseille elleni vereségével maradt második a Lens

Francia labdarúgás
2026.01.24. 21:01

Mbappé és Vinícius vezérletével gálaelőadást tartott a Real Madrid

Bajnokok Ligája
2026.01.20. 23:00

Edin Dzeko megszerzésére hajt a feljutásért küzdő Schalke

Német labdarúgás
2026.01.20. 13:35

Varázsolt az aranylabdás: Ousmane Dembélé remek duplájával rangadót nyert a PSG

Francia labdarúgás
2026.01.16. 22:59

Francia Kupa: a 86. percben becserélt csatár duplája segítette továbbjutáshoz a Monacót

Francia labdarúgás
2026.01.10. 20:52

Fél évig egyedül edzett, most visszatért álmai csapatához Radamel Falcao

Minden más foci
2026.01.07. 16:03
Ezek is érdekelhetik