Portugália: megszakadt a Porto nagy sorozata

2013.02.10. 23:19
A Porto hazai pályán nem bírt az Olhanensével a portugál labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának vasárnapi játéknapján: a kiesés ellen harcoló vendégcsapat egy pontot hazavitt (1–1).

Az Olhanense a 7. percben megszerezte a vezetést Targino révén, a Porto Jackson Martínez góljával az 55. percben egyenlített. A vége 1–1 lett, az Olhanense 2010 tavasza (2–2) után újra elvitt egy pontot Portóból.

A Portónak hosszú sorozata szakadt meg: a megelőző 17, hazai pályán lejátszott tétmeccsét megnyerte. A legutóbbi pontszerző vendég az Académica volt, amely tavaly márciusban ugyancsak 1–1-et ért el a Dragaóban.

A Porto a döntetlen ellenére az élen maradt, mivel vasárnap a Benfica sem tudott nyerni: a lisszaboniak 2–2-es döntetlent játszottak a Nacional vendégeként. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!