Edzősors: Sousa a Tottenhamnél járt, de miért?

2013.01.24. 08:38
null
Paulo Sousa nemet mondott a Red Bullsnak (Fotó: Action Images – archív)
Immár a New York Post is megerősíti, amiről tegnap a portugál O Jogo napilap beszámolt: Paulo Sousa nem lesz az MLS-ben szereplő New York Red Bulls vezetőedzője.

Az amerikai lap nem megnevezett forrására hivatkozva arról ír, a Videotont elhagyó portugál szakember szerződéséről már csak az aláírás hiányzott a New York-i klubnál, amikor a tréner meggondolta magát.

A New York Post ezenkívül arra is felhívja a figyelmet, hogy Sousa tegnap a Premier League-ben a negyedik helyen álló Tottenham edzőközpontjában járt, és az újság úgy fogalmaz: „ha a Premier League-csapathoz való csatlakozás lehetősége felvetődött, az egyértelműen megmagyarázhatja, hogy hirtelen meggondolta magát".

Ennek ellenére talán túlzás lenne azt állítani, hogy Sousa lehet a Tottenham új menedzsere, a szakember menedzsmentje azonban arról tájékoztatta a Nemzeti Sport Online-t, hogy az edző jelenleg valóban Angliában tartózkodik.

Ám könnyen lehet, hogy Sousa csak portugál kollégáját, André Villas-Boast, vagy a menedzser valamelyik segítőjét látogatta meg a Tottenhamnél.

Legfrissebb hírek

Eddie Howe lemond a Newcastle vezetőedzői posztjáról – hivatalos

Angol labdarúgás
5 órája

Horváth Dávid: Az egó és az alázat csak együtt működik

Utánpótlássport
2026.07.24. 17:44

A világbajnoki szövetségi kapitányok csaknem harmada elköszönt

Képes Sport
2026.07.24. 14:49

Jürgen Klopp lett a német labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya – hivatalos

Foci vb 2026
2026.07.24. 11:47

Kooperációs szerződést kötött a Paks az NB II-es Szentlőrinccel

Labdarúgó NB I
2026.07.17. 13:53

Bejártuk az Egyesült Államok egyik legmodernebb edzőközpontját

Foci vb 2026
2026.07.10. 11:43

A brazil válogatottat is vendégül látta már Amerika legújabb edzőközpontja

Foci vb 2026
2026.07.10. 10:49

Labdarúgás: megvalósult Farkas Timót gyerekkori álma

Utánpótlássport
2026.07.08. 09:00