Edwin van der Sar, korábbi kiváló kapus visszatért az Ajaxhoz, s mint marketingigazgató vállalt munkát az amszterdami klubnál – jelentette be a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő együttes hétfőn.
Van der Sar az Ajaxban kezdte profi pályafutását, majd megfordult a Juventusban, a Fulhamben és a Manchester Unitedben is. Most marketingigazgatóként tér vissza a holland klubhoz, Michael Kinsbergen pedig általános igazgató lett az Ajaxnál.
Az Ajaxnál már-már hagyomány, hogy a klub korábbi játékosai pályafutásuk befejezése után visszatérnek a csapathoz. Frank de Boer jelenleg vezetőedző, Marc Overmars sportigazgató, Dennis Bergkamp és Wim Jonk pedig az edzői stáb tagjai.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






