Volga–Dinamo Moszkva Volga–Dinamo Moszkva
Dzsudzsák Balázs a Dinamo kezdő tizenegyében kapott helyet, és végig is játszotta a mérkőzését. Aktivitását az első félidőben lövések és beadások, sőt adott esetben védekezésbeli labdaszerzés is érzékeltette, gólt azonban sem ő, sem csapattársai nem szereztek.
A második játékrész jól kezdődött a moszkvaiak számára, hiszen az 51. percben a Christian Noboával szemben szabálytalankodó hazai középpályás, Ilja Makszimov piros lapot kapott. Ahelyett azonban, hogy a Dinamo élt volna az emberelőnnyel, Alekszandr Sulenyin lövésével a Volga szerezte meg a vezetést a 69. percben.
A fővárosiak hajtottak az egyenlítő gólért, de védelmük fellazult, így a Volga akár növelhette volna az előnyét. A Dinamo – beleszámítva az előző szezon hajráját – öt mérkőzés óta képtelenek nyerni a bajnokságban. Érdekesség, hogy a Volga vezetőedzője Gadzsi Gadzsijev, aki Dzsudzsák Oroszországba igazolásakor akkori klubja, az Anzsi szakvezetője volt.
Szombaton lejátszotta első mérkőzését a legutóbb ezüstérmes CSZKA is: a fővárosiak a liga legutóbbi gólkirálya, a szenegáli Seydou Doumbia találatával 1–0-ra legyőzték a szlovák válogatott Saláta Kornéllal felálló Rosztovot.
Alanyija–Szpartak   Moszkva
Priskin Tamás együttese, az Alanyija Vlagyikavkaz hazai pályán nagy csatában 2–1-re kikapott a Szpartak Moszkvától.
A magyar támadó végigjátszotta a mérkőzést, amelyen az újonccsapat már az első percben hátrányba került Emmanuel Emenika gólja után, de Arszen Kubulov a 14. percben egyenlített, és egészen a hajráig ikszre állt a meccs. A 86. percben azonban az addig gyakorlatilag hiba nélkül játszó Anton Grigorjev olyan szerencsétlenül ért bele egy beadásba, hogy a labda a saját kapujába pattant, kialakítva az 1–2-es végeredményt. Priskin a 10. percben sárga lapot kapott.
| 1. FORDULÓ | |
| Szombati mérkőzések | |
| CSZKA Moszkva–Rosztov | 1–0  | 
| Volga–Dinamo Moszkva | 1–0  | 
| Alanyija–Szpartak Moszkva | 1–2 | 
| Vasárnapi mérkőzések | |
| Zenit–Amkar Perm | |
| Krilja Szovjetov–Tyerek Groznij | |
| Anzsi Mahacskala–Kubany Krasznodar | |
| Hétfői mérkőzés | |
| FK Krasznodar–Rubin Kazany | |
| Pénteken játszották  | |
| Mordovija Szaranszk–Lokomotiv Moszkva | 2–3  | 

Hiba lenne leírni a kora miatt Dzsudzsák Balázst

Dzsudzsák Balázs szerződést hosszabbított a DVSC-vel





