Albánia: a Dinamo Tirana 18. alkalommal nyert bajnokságot

2010.04.21. 20:53
A Dinamo Tirana labdarúgócsapata 18. alkalommal szerezte meg az albán bajnoki aranyérmet, miután behozhatatlan előnybe került riválisával, a Besával szemben.

A Dinamo ugyan hazai pályán 2–1-re kikapott a Teutától, de négy fordulóval a vége előtt tizenkét ponttal vezet, és a Besa hiába hozná be pontszámban, az egymás elleni eredmények a fővárosiaknak kedveznek.

 

AZ ÁLLÁS
1 Dinamo Tirana (már bajnok)
29 18 4 7 48–31 58
2 Besa 29 13 7 9 31–22 46
3 Laci 29 12 9 8 30–24 45
4 Tirana 29 13 5 11 31–27 44
5 Vllaznia 29 12 6 11 33–35 42
6 Flamurtari 29 11 7 11 34–33 40
7 Shkumbini 29 11 6 12 27–27 39
8 Kastrioti 29 11 6 12 28–31 39
9 Teuta 29 11 5 13 28–36 38
10 Apolonia 29 9 8 12 34–37 35
11 Skenderbeu 29 9 7 13 35–40 34
12 KS Gramozi Erseke 29 5 8 16 17–33 23

 

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24

Szűcs Tamás a Szoboszlai Dominiknek adott gólpasszáról: Tudtam, hogy ott lesz

Magyar válogatott
2026.06.10. 09:25

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban

Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00

Felkészülés: simán nyertek az oroszok; Szlovákia ikszelt Montenegróval

Minden más foci
2026.06.05. 21:25

Felkészülés: Dánia elleni döntetlennel hangolt a vb-re a kongói válogatott

Foci vb 2026
2026.06.03. 21:57
Ezek is érdekelhetik