Nagyon kemény (ön)kritikát gyakorolt Vahid Halilhodzic, az elefántcsontparti labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az Algéria elleni Afrika-kupa-búcsú után.
„Egy jó csapat nem engedheti ki így a kezéből a győzelmet. Elfogadhatatlan a teljesítményünk. Mindenkinek vállalnia kell a felelősséget, természetesen nekem is. Öt-hat kitűnő játékosunk van, de sorozatban elveszítjük a párharcokat. Mentálisan gyenge a csapat. Szégyenkezve térünk haza, elnézést kérünk az elefántcsontparti drukkerektől" – mondta a tréner a SAPA hírügynökségnek.
Legfrissebb hírek

Julian Nagelsmann: Deniz Undav brutális befejező
Foci vb 2026
2026.06.21. 01:37

Ivószünet – német módra
Foci vb 2026
2026.06.21. 01:13
Ezek is érdekelhetik





