Elefántcsontpart: a szégyenkező tréner szerint mentálisan gyenge a csapat

2010.01.25. 14:51
Nagyon kemény (ön)kritikát gyakorolt Vahid Halilhodzic, az elefántcsontparti labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az Algéria elleni Afrika-kupa-búcsú után.

„Egy jó csapat nem engedheti ki így a kezéből a győzelmet. Elfogadhatatlan a teljesítményünk. Mindenkinek vállalnia kell a felelősséget, természetesen nekem is. Öt-hat kitűnő játékosunk van, de sorozatban elveszítjük a párharcokat. Mentálisan gyenge a csapat. Szégyenkezve térünk haza, elnézést kérünk az elefántcsontparti drukkerektől" – mondta a tréner a SAPA hírügynökségnek.

 

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
11 órája

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
13 órája

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
18 órája

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
19 órája

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
19 órája

Julian Nagelsmann: Deniz Undav brutális befejező

Foci vb 2026
2026.06.21. 01:37

Ivószünet – német módra

Foci vb 2026
2026.06.21. 01:13

Undav Elefántcsontpart ellen beállt, fordított, és továbbjuttatta Németországot

Foci vb 2026
2026.06.20. 23:59
Ezek is érdekelhetik