Újpest: négy játékos szerepelhet a Milan elleni gálameccsen

2009.04.15. 06:38
Sallói István, az Újpest sportigazgatója és Mészöly Géza, a ligaválogatott szakvezetője megállapodott arról, kik azok az újpesti játékosok, akik pályára lépnek jövő szerdán a magyar ligaválogatott és a Milan között sorra kerülő gálamérkőzésen – adta hírül az Újpest honlapja.
Ezek alapján Bori Gábor, Tisza Tibor, Kabát Péter és Rajczi Péter szerepelhet majd az olasz sztárcsapat ellen.Miután a lilák április 24-én, pénteken 19 órától bajnoki mérkőzést játszanak a Bp. Honvéd ellen, a négy játékos legfeljebb 45 percet szerepel majd a Puskás Ferenc Stadionban.
Legfrissebb hírek

Glasner nemet mondott a Feyenoordnak, tovább tárgyal a Milannal

Olasz labdarúgás
2026.06.09. 11:50

Dráma a San Siróban, kikapott és lemaradt a Bajnokok Ligájáról a Milan

Olasz labdarúgás
2026.05.24. 23:07

Összeomlott a Juventus a Fiorentina ellen, örülhet a Milan és a Roma

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 14:19

A Milan kikapott a Sassuolótól, és a Juventus sem tudta megverni a kieső Veronát

Olasz labdarúgás
2026.05.03. 19:57

Három MU-játékos közül választhat a Milan Leaóért cserébe – sajtóhír

Olasz labdarúgás
2026.04.29. 11:06

A horvát szövetségi kapitány bízik benne, hogy Modric játszhat a vb-n

Foci vb 2026
2026.04.28. 14:32

Megsérült a Juventus elleni meccsen, meg kellett műteni Luka Modricot

Olasz labdarúgás
2026.04.27. 20:49

Paolo Di Canio szerint a Juventus még okozhat meglepetést

Olasz labdarúgás
2026.04.20. 13:49
Ezek is érdekelhetik