Válogatott: értékelje a mieink Anglia elleni teljesítményét!

K. Zs.K. Zs.
2022.06.14. 22:50
Sallai Roland két góllal járult hozzá a fantasztikus magyar győzelemhez (Fotó: Árvai Károly)
Ahogy azt a válogatott mérkőzések után már megszokhatták olvasóink, az Anglia–Magyarország (0–4) Nemzetek Ligája-találkozót követően is értékelhetik a mieink teljesítményét az 1-től (leggyengébb) 10-ig (legjobb) terjedő skálán. (A felsorolásban azok a játékosok szerepelnek, akik legalább tíz percet játszottak.)

NEMZETEK LIGÁJA
A-LIGA,
3. CSOPORT
4. FORDULÓ
ANGLIA–MAGYARORSZÁG 0–4 (0–1)
Wolverhampton,
Molineux Stadion, 28 839 néző. V: Turpin (francia)
ANGLIA: Ramsdale – K. Walker, M. Guéhi, Stones, R. James – Saka (Maguire, 85.), K. Phillips, Bellingham (Foden, 68.), Gallagher (Mount, 56.) – Bowen (Sterling, a szünetben), Kane. Szövetségi kapitány: Gareth Southgate
MAGYARORSZÁG: Dibusz – Lang, Orbán, Szalai A. – Fiola, Styles (Nagy Á., 55.), Schäfer, Nagy Zs. – Sallai (Nego, 78.), Szoboszlai (Gazdag, 55.) – Szalai Á. (Ádám, 68.). Szövetségi kapitány: Marco Rossi
Gólszerző: Sallai (16., 70.), Nagy Zs. (80.), Gazdag (89.)
Kiállítva: Stones (82.)