Szalai Attila és Dárdai Márton együtt fotózkodott a reptéren – kép
A ferihegyi repülőtéren állt össze egy képre Szalai Attila és a magyar labdarúgó-válogatottban posztriválisa, Dárdai Márton – mindketten vasárnap tértek vissza klubjaikhoz Németországba, előbbi a Hoffenheimhez, utóbbi a Herthához. A két labdarúgó – akik közül egyik sem lép pályára a hétfői, Bosznia-Hercegovina elleni Nemzetek Ligája-találkozón – barátságosan, mosolyogva állt a kamera elé.

Legfrissebb hírek

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól
Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52
Ezek is érdekelhetik





