Öt óra alatt 30 ezer bérletet vettek meg a válogatott meccseire

DOMONKOS BÁLINTDOMONKOS BÁLINT
2024.03.01. 14:59
Továbbra is óriási érdeklődés övezi a magyar válogatott mérkőzéseit (Fotó: Árvai Károly)
Március 1-jén, kora délután egy karbantartás után kezdődött meg a magyar labdarúgó-válogatott 2024-es mérkőzéseire szóló bérletértékesítés. A Magyar Labdarúgó-szövetség közlése szerint az árusítás első órájában 10 ezren váltottak bérletet és 30 ezer szurkoló jelentkezett be. Később az MLSZ frissítést is közölt: 5 óra alatt 30 ezer bérlet talált gazdára.

Óriási az érdeklődés a magyar válogatott mérkőzései iránt. A Magyar Labdarúgó-szövetség felületén kedd óta lehet regisztrálni a megújult Szurkolói Klubba, s rövid idő alatt 12 ezer szurkoló regisztrált. A szervezet pénteken pedig egy karbantartás miatt az eredeti 10 óra helyett 13 órától kezdte el árulni a magyar válogatott 2024-es mérkőzéseire szóló bérleteket, s mint közölte, az első órában 10 ezren váltottak bérletet és összesen 30 ezren jelentkeztek be.

Később jött a frissítés is az MLSZ-től: 5 óra alatt összesen 30 ezer bérlet talált gazdára. 

 

A héten egyébként kiderült a magyar válogatott két márciusi felkészülési mérkőzésének pontos kezdési időpontja is, Marco Rossiék március 22-én 20.45-kor kezdenek Törökország ellen a Puskás Arénában, majd négy nappal később, 26-án 19 órától ugyanott vívnak felkészülési meccset Koszovóval.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Március 22. (péntek)
20.45: Magyarország–Törökország (Budapest, Puskás Aréna)

Március 26. (kedd)
19.00: Magyarország–Koszovó (Budapest, Puskás Aréna)

Június 4. (kedd)
20.45: Írország–Magyarország (Írország, Aviva Stadion)

Június 8. (szombat)
Magyarország–Izrael (Debrecen)

 

Legfrissebb hírek

Tóth Alex: Mindennap készen állok a bevetésre

Légiósok
6 órája

Huszonhatezer stoplis – Vincze András jegyzete

Labdarúgó NB I
14 órája

Juhász Roland lesz a budapesti BL-döntő nagykövete – hivatalos

Bajnokok Ligája
15 órája

Csányi Sándor: Kijutunk a vb-re! Eddig ezt nem mondtam, de most vállalom ezért a felelősséget

Magyar válogatott
23 órája

Megvan, mikor játszik az FTC az ETO és a Puskás Akadémia ellen a labdarúgó NB I-ben

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:48

Szalai Ádámot beválasztották az MLSZ elnökségébe

Magyar válogatott
Tegnap, 11:57

Visszavonul Németh Krisztián 37-szeres válogatott labdarúgó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:57

„Voltak indokolatlan szigorításaink, amelyek feleslegesek voltak” – Csányi Sándor az MLSZ közgyűlésén

Magyar válogatott
Tegnap, 11:46
Ezek is érdekelhetik