Tegyük meg az Eb felé az utolsó lépést!; Súlyemelés és öttusa: megmenekültek

Vágólapra másolva!
2023.10.16. 22:59
A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk:

Felteheti az i-re a pontot, azaz már kedd este kijuthat az Eb-re a labdarúgó-válogatott. Marco Rossi együttese Litvániába is győzni ment, Bodnár Zalán és Szabó Miklós Telkitől Kaunasig végigkövette a csapat útját, a kapitány arról beszélt, hogy először ünnepelhetne oldalvonal mellett kijutást (három éve covidos volt az Izland elleni pótselejtezőn), Szalai Attila pedig a játékosok közös óhajáról, az újabb három pontról beszélt. Közben Ausztria is kvalifikált, míg a belga–svéd meccs egy vendégszurkolókat érő tragikus gyilkosság miatt félbeszakadt... Eb-selejtezős címlapsztori négy oldalon.Felteheti az i-re a pontot, azaz már kedd este kijuthat az Eb-re a labdarúgó-válogatott. Marco Rossi együttese Litvániába is győzni ment, Bodnár Zalán és Szabó Miklós Telkitől Kaunasig végigkövette a csapat útját, a kapitány arról beszélt, hogy először ünnepelhetne oldalvonal mellett kijutást (három éve covidos volt az Izland elleni pótselejtezőn), Szalai Attila pedig a játékosok közös óhajáról, az újabb három pontról beszélt. Közben Ausztria is kvalifikált, míg a belga–svéd meccs egy vendégszurkolókat érő tragikus gyilkosság miatt félbeszakadt... Eb-selejtezős címlapsztori négy oldalon.

Mumbaira figyel a sportvilág: elkezdődött a NOB indiai kongresszusa. Csurka Gergely a helyszínről egyrészt az öttusa és a súlyemelés programban maradásáról, másrészt öt új sportág felvételéről, harmadsorban a vendéglátó indiaiak mérhetetlen gazdagságáról írt, és nem feledkezett meg arról sem, hogy Fürjes Balázs személyében kedden új magyar tagja lehet a Nemzetközi Olimpiai Bizottságnak.

És ha kedd, akkor Junior-melléklet. Az ifjú dzsúdósok gondjaival, a korosztályos vívók remeklésével és a pályakerékpárosok új, kőbányai otthonával.

Legfrissebb hírek

Németh Hunor megmutatná, hogy készen áll a felnőttfuballra; Vámos Petra az elmúlt évről

E-újság
8 órája

Aranyat akartak – ezüst lett belőle; Kós Hubert a rövidebb távon is a világ legjobbjai között

E-újság
2025.07.28. 23:25

Siklósi Gergely: Nagyon akartam az aranyat; Lamin Colley duplája három pontot hozott a Puskásnak

E-újság
2025.07.27. 23:40

A fiatalos lendület repítette férfi vízilabda-válogatottunkat Szingapúrban; Az MTK tartotta a lépést a bajnok Fradival

E-újság
2025.07.26. 23:54

Varga Zsolt: Ezzel a szenvedéllyel nagy dolgokra képes a csapat; Sima újpesti sikerrel kezdődött az idény

E-újság
2025.07.25. 23:55

A végjátékban dőlt el, férfi vízilabda-válogatottunk is ezüstérmes; Különleges meccs vár Kecskés Ákosra Újpesten az NB I nyitányán

E-újság
2025.07.25. 00:00

Elek Gábor: Az elmúlt két évben minden bejött; Vámos Márton első magyar vízilabdázóként lehet háromszoros világbajnok

E-újság
2025.07.24. 00:05

Fel az aranycsatákra!; Muhari Eszter nyolc közé kerülne a párbajtőrözők csapatával

E-újság
2025.07.22. 23:09
Ezek is érdekelhetik