FTC: a klub megkapta Albert 9-es mezét a Nemzeti Sporttól

I. SZ.I. SZ.
Vágólapra másolva!
2022.09.10. 18:47
null
Szöllősi György és Kubatov Gábor az Albert-mezzel (Fotó: fradi.hu)
Lapunk főszerkesztője, Szöllősi György csütörtökön a Ferencváros Trabzonspor elleni Európa-liga-győzelme után átadta Kubatov Gábor klubelnöknek az Albert Flórián nevével ellátott 9-es válogatott mezt, amellyel azért tisztelte meg a Nemzeti Sport az FTC-t, mert az aranylabdás csatár is bekerült a lapunk és az Adidas közös szavazása alapján kialakított minden idők magyar Álomtizenegyébe.

 

Az NS és az Adidas még a tavalyi Európa-bajnokság előtt indította el a szavazást, amely a fradi.hu szerint „hetekig lázban tartotta a futballtársadalmat, hiszen az Álomtizenegy kiválasztása tisztelgés is volt a magyar labdarúgás legjobbjai előtt”.

A szakértőink által összeállított, olvasóink által megkritizált 33-as lista előbb 22-esre szűkült, majd szintén az olvasóink kiválasztották a magyar futball álomcsapatát.

Az Álomtizenegy tagjainak neve rákerült a magyar válogatott Európa-bajnokságra készült új, fehér mezére is, Albert Flórián bekeretezett 9-es számú mezét csütörtök este kapta meg a klubja.

Olvasóink csapata
Olvasóink csapata
Legfrissebb hírek

Szélig Viktor: A vb-n agresszív, vagány hokit fogunk játszani

Jégkorong
4 órája

A Nemzeti Sport szakírója nem kímélte az olimpiai bronzérmes cselgáncsozót – videó

Egyéb egyéni
14 órája

Hajnal Tamás: A Ferencvárosnak győztes DNS-e van

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:09

Kanadai csatár az FTC hokicsapatának első új szerzeménye

Jégkorong
Tegnap, 12:44

Minden elit ligában van már magyar győztes; a Real után a PSG-t is kiejtené az Arsenal

E-újság
Tegnap, 0:00

Döntött az MLSZ, megvan, mikor lesz a Magyar Kupa döntője

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 14:35

Férfi vízilabda ob I: A védekezés döntött a párharcokban

Vízilabda
2025.04.28. 09:53

Ferencváros: két országban is téma a válogatott középpályás távozása

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 09:17
Ezek is érdekelhetik