„Megszenvedtünk a szófiai győzelemért”; A konyhatündér: Karakas Hedvig

L. P. I.L. P. I.
Vágólapra másolva!
2020.10.09. 23:09
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.

Az első feladat kipipálva, következhetnek idehaza az izlandiak. Labdarúgó-válogatottunk szófiai győztes Eb-pótselejtezője után egy nappal az őszinte Marco Rossi elmondta, hogy talán nem is teljesen megérdemelt a siker, Gulácsi Péter útban Belgrád felé arról mesélt Babják Bencének, hogy miként sikerült hatástalanítania a bolgár kísérleteket, Kalmár Zsolt pedig arról, hogy Szoboszlai Dominik helyén hogyan döntötte el gólpasszával és góljával a csütörtöki mérkőzést. Minden, amit a válogatottról tudni érdemes, az Eb-pótselejtezőkről és a Nemzetek Ligájáról – öt oldalon.
Az első feladat kipipálva, következhetnek idehaza az izlandiak.
Labdarúgó-válogatottunk szófiai győztes Eb-pótselejtezője után egy nappal az őszinte Marco Rossi elmondta, hogy talán nem is teljesen megérdemelt a siker, Gulácsi Péter útban Belgrád felé arról mesélt Babják Bencének, hogy miként sikerült hatástalanítania a bolgár kísérleteket, Kalmár Zsolt pedig arról, hogy Szoboszlai Dominik helyén hogyan döntötte el gólpasszával és góljával a csütörtöki mérkőzést. Minden, amit a válogatottról tudni érdemes, az Eb-pótselejtezőkről és a Nemzetek Ligájáról – öt oldalon.

Szilágyi Áronék nemcsak a karddal, hanem a labdával is művészien bánnak. Válogatott vívóink számára nem csupán kikapcsolódás a ketrecfoci „hármas érints” változata, de a novemberben rajtoló szezon előtt a változatosságot is jelenti.

És ha szombat – akkor Képes Sport-melléklet 12 oldalon. A konyhában Karakas Hedviggel, Buzek Lászlóval, a Brady, Gronkowski duóval, a Bayern-sorozat 3. részével, Triscsuk Krisztinával és a 12:0-s magyar–orosszal.

Legfrissebb hírek

Szoboszlai-gólpassz, Real-verés a BL-ben; Bárány és Redzic a két újonc a Rossi-keretben

E-újság
1 órája

A futballvilág az Anfielden – jön a Liverpool–Real Madrid rangadó a BL-ben; Tóth Balázs élete egyik legnagyobb védéséről

E-újság
2025.11.03. 23:29

Márton Luana: Jó lábbal keltem fel, tökéletes állapotban voltam; Negyedszer is: Szoboszlai a meccs legjobbja!

E-újság
2025.11.02. 23:55

Yaakobishvili Áron számára felpörgött a felnőttfutball, Bárány Donát a tizedik meccsére készül a ZTE ellen

E-újság
2025.11.01. 23:45

Lukács Dániel: Tessék, itt vagyok, ezért dolgoztam!; Babos Tímea: Érzem, tudom, hogy párosban még mindig nagyon jó játékos vagyok

E-újság
2025.10.30. 23:30

Mol Magyar Kupa: kiütések, szoros meccsek; Fazekas Gergő már nem újonc, de még nem elég tapasztalt

E-újság
2025.10.30. 00:01

A Liverpoolnak Arne Slot miatt is győznie kellene; Jászapáti Petra: Egyelőre szépen sétálni, majd futni szeretnék

E-újság
2025.10.28. 23:35

Kós a hazai vb-n akar nagymedencés világcsúccsal nyerni; 60 éves Tamási Zsolt, Varga Barnabás felfedezője

E-újság
2025.10.27. 23:35
Ezek is érdekelhetik