
Szoboszlai Dominik (jobbra) nélkül kell továbbjutnia a magyar válogatottnak (Fotó: AFP)
Mint ismert, Szoboszlai Dominik nem léphet pályára a bolgárok elleni sorsdöntő mérkőzésen, mivel a Red Bull Salzburg nem engedi el őt. A keretből így kimaradó 19 éves középpályás Facebookon üzent a válogatottnak!
„Nehéz időszak ez most. Sajnos úgy hozta az élet, hogy nem tudom segíteni a csapatot. De a távolból nagyon szurkolok azért, hogy novemberben közösen folytassuk a küzdelmet. Hajrá, magyarok!” – írta Szoboszlai a közösségi oldalán.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik






