Válogatott: Szalai 2010 óta először szerzett egynél több gólt
Szalai Ádám az 53. és a 71. percben is betalált a Magyarország–Svájc vb-selejtezőn, ezzel a válogatottban 10. és 11. gólját szerezte meg.
A magyar center válogatott pályafutása során egyszer, 2010. október 8-án tudott egynél több gólt szerezni válogatott mezben, akkor San Marino kapujába háromszor talált be.
A magyar válogatott eddig egyszer sem veszített mérkőzést, ha Szalai Ádám a kapuba talált, a mérleg 6–1–0 volt a Magyarország–Svájc mérkőzésig.
Most sajnos meglett az első vereség…
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

A San Franciscó-i stadion készen áll az esti mérkőzésre
Foci vb 2026
2026.06.13. 19:13

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik




