Azt már mindenki tudja, hogy Jolly a király. A válogatott tagjai is, akik Kis Grófo örökzöldjére ünnepeltek Feröer legyőzése után. Az említett dal refrénjének megihletője, Jolly átérzi a közelgő Európa-bajnoki pótselejtező komolyságát, s újabb zenetörténeti alkotással jelentkezett – amivel buzdítja a válogatottat. A dal szövegét elemezve elmondható, hogy a pótselejtező elé készült, de ha kijutunk, lehet, hogy ez lesz a magyar Eb-dal... Induljunk együtt és harcoljunk bátran, magyarnak lenni oly szép!
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





