U20-as vb: magyar játékvezetői hármas is utazik Új-Zélandra
Válogatottunk mellett játékvezetők is képviselik hazánkat a májusban kezdődő új-zélandi U20-as világbajnokságon – adta hírül a Magyar Labdarúgó-szövetség.
A magyar korosztályos válogatott tavaly nyáron kvalifikálta magát a világbajnokságra, a Vad II István, Albert István, Berettyán Péter összetételű játékvezetői hármas pedig a napokban kapta meg a megtisztelő jelölést az UEFA játékvezetői bizottságától, így ők hárman is ott lesznek a május végén kezdődő vb-n.
Vad II István decemberben és februárban is kapott UEFA-küldést, mindkét alkalommal Európa-liga-mérkőzésen bíráskodott. Teljesítménye a jelek szerint elnyerte az európai szövetség játékvezetői bizottságának tetszését, és részben ennek is köszönheti, hogy a hét európai játékvezető egyikeként őt is kiválasztották az U20-as vb bírói csapatába.
Legfrissebb hírek

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n
Minden más foci
2026.06.23. 21:52

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott
Foci vb 2026
2026.06.23. 17:10

Újabb női játékvezető mutatkozik be a világbajnokságon
Foci vb 2026
2026.06.22. 15:03

Folytathatja a vb-t a német játékvezető
Foci vb 2026
2026.06.21. 13:55

Kovács István először vezet vb-mérkőzést
Foci vb 2026
2026.06.17. 15:08
Ezek is érdekelhetik


