U20-as vb: magyar játékvezetői hármas is utazik Új-Zélandra

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.03.26. 13:11
Válogatottunk mellett játékvezetők is képviselik hazánkat a májusban kezdődő új-zélandi U20-as világbajnokságon – adta hírül a Magyar Labdarúgó-szövetség.

A magyar korosztályos válogatott tavaly nyáron kvalifikálta magát a világbajnokságra, a Vad II István, Albert István, Berettyán Péter összetételű játékvezetői hármas pedig a napokban kapta meg a megtisztelő jelölést az UEFA játékvezetői bizottságától, így ők hárman is ott lesznek a május végén kezdődő vb-n.

Vad II István decemberben és februárban is kapott UEFA-küldést, mindkét alkalommal Európa-liga-mérkőzésen bíráskodott. Teljesítménye a jelek szerint elnyerte az európai szövetség játékvezetői bizottságának tetszését, és részben ennek is köszönheti, hogy a hét európai játékvezető egyikeként őt is kiválasztották az U20-as vb bírói csapatába.

Legfrissebb hírek

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben

Foci vb 2026
7 órája

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n

Minden más foci
2026.06.23. 21:52

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
2026.06.23. 17:10

Újabb női játékvezető mutatkozik be a világbajnokságon

Foci vb 2026
2026.06.22. 15:03

Folytathatja a vb-t a német játékvezető

Foci vb 2026
2026.06.21. 13:55

Legendás lengyel játékvezető: „Magyarország a második hazám”

Minden más foci
2026.06.21. 09:21

A németek után a portugálok meccsét kapta a marokkói játékvezető

Foci vb 2026
2026.06.20. 18:15

Kovács István először vezet vb-mérkőzést

Foci vb 2026
2026.06.17. 15:08
Ezek is érdekelhetik