Válogatott: Csányi Sándor is büntetőzött a feröeri edzésen - kép

MTI MTIMTI MTI
2014.10.13. 20:29
null
(Fotó: MTI/Illyés Tibor)
Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnöke is gyakorolta a tizenegyesrúgásokat a Feröer elleni Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott edzése után a mérkőzés helyszínéül szolgáló tórshavni Nemzeti Stadionban. A képekből nem derül ki, hogy a büntető a kapuban kötött-e ki.
(Fotó: MTI/Illyés Tibor)
(Fotó: MTI/Illyés Tibor)
(Fotó: MTI/Illyés Tibor)
(Fotó: MTI/Illyés Tibor)

A Feröer-szigetek elleni Európa-bajnoki selejtezőt megelőző tréningen az MLSZ vezetője azt MTI-nek elmondta, természetesen nagyon tetszett neki a bukaresti, 1–1-es döntetlennel végződött összecsapás, különösképpen azért, mert olyan közegben láthatott a közönség egy magabiztos magyar válogatottat, ahol a hangulat még a tavalyinál is félelmetesebb volt.

„A holnapi mérkőzéssel kapcsolatban van bennem izgalom, voltak itt már nagyon szoros eredmények. Mindig azt mondtam, hogy az északi csapatok nehéz ellenfelek, más körülmények között edződtek, igazi küzdőtípusok, de bizakodom, hogy túl leszünk ezen a összecsapáson sikeresen” – mondta az MLSZ elnöke.
Legfrissebb hírek

Meleg napok – Deák Zsigmond jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.08.04. 23:25

Az MLSZ nyilvánosságra hozta az NB I 4. fordulójának programját

Labdarúgó NB I
2026.08.04. 15:43

MLSZ: az európai kupamérkőzések kezdési időpontjáról az UEFA dönt

Minden más foci
2026.08.04. 15:01

NB I, NB II: így szól közbe az időjárás – az MLSZ megváltoztatta a hétvégi programot

Labdarúgó NB I
2026.08.03. 15:43

19 ezer ellenőrzés, 80 százalékkal esett vissza a súlyos hibák száma – jön az 1000. VAR-mérkőzés az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.08.02. 13:29

Locsolási tilalom lép életbe a stadionokban

Labdarúgó NB I
2026.08.01. 13:15

Három NB II-es mérkőzést is elhalasztanak szombaton – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.08.01. 11:03

Az MLSZ módosította a hétvégi NB I-es és NB II-es mérkőzések időpontjait

Labdarúgó NB I
2026.08.01. 09:51