Román-magyar: nagyot kaszál a román szövetség a telt házzal
Nagyot kaszálhat a nehéz anyagi helyzetben levő Román Labdarúgó-szövetség a telt házas szombati román–magyar labdarúgó Európa-bajnoki selejtezővel.
A bukaresti Nemzeti Stadion befogadóképessége 54400 fő, ebből közel 3000 lesz a magyar szurkoló, 7000 jegyet kaptak féláron a román klubok, és 3000-re tehető a VIP-helyek száma. A ProSport számítása szerint megközelítőleg egymillió euró (314 millió forint) bevételre tesz szert a jegyekből a román szövetség.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





