Román-magyar: hat magyar játékost kezel az orvosi stáb
A magyar labdarúgó-válogatott szombat este 1–1-es döntetlent játszott Románia legjobbjaival. A találkozó másnapján hat magyar játékost kell kezelniük az orvosoknak.
„Akik nem kaptak szerepet a románok ellen, meccsterhelésnyi edzésmunkát végeztek, többen regeneráló edzésen vettek részt, míg hat játékost az orvosi stáb kezelt" – olvasható az MLSZ hivatalos Facebook-oldalán, arról azonban nem adott tájékoztatást a szövetség, hogy kikről van szó.
Dárdai Pál csapata legközelebb kedd 20.45 órakor lép pályára Feröer ellen.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





