Megnevezte első keretét Dárdai Pál, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya pénteki sajtótájékoztatóján. A csapatban helyet kapott a korábban mellőzött Szalai Ádám. Rajta kívül Dzsudzsák Balázstól, Gera Zoltántól, Király Gábortól és Juhász Rolandtól várja a kapitány az együttes összetartását. A 61-szeres válogatott elmondta, a következő három mérkőzés fő célja, hogy megtartsuk az esélyt a csoport harmadik helyének megszerzésére. Az NSO Tv összeállítása.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






