Videó: „Számon lehet kérni egy Vanczákot, egy Juhászt”
Az Észak-Írország elleni, vesztes Eb-selejtező után Dárdai Pál korábbi válogatott labdarúgó mondta el véleményét az NSO Tv-nek. Az 1997 és 2012 között a Herthában játszó, ma a klub utánpótlásában dolgozó Dárdai szerint biztosan van 15 olyan magyar labdarúgó Magyarországon, akivel helyt lehet állni, és egy harmadik helyezést megszerezni.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik







