Eb 2016: az északír kapitány megérti Pintér csalódottságát

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.09.07. 20:45
Érthetően büszke volt Michael O'Neill, a magyar válogatottat 2–1-re legyőző Észak-Írország szövetségi kapitánya. A szakember a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón azt mondta, szinte hihetetlen, hogy három ponttal távoznak Budapestről.

„Nagyon büszke vagyok a csapatra, főleg a teljesítményre, nem csak az eredményre – mondta Michael O'Neill, az északírek szövetségi kapitánya. Jól ment a játék, sikeres volt a taktikánk, óriási, hogy 0–1-ről nyertünk. Hittük, hogy lehet keresnivalónk a magyarok ellen, de szinte hihetetlen, hogy három pontot szereztünk. Roppant büszke vagyok. Pintér Attilával nem volt lehetőségem találkozni a mérkőzés után, de megértem a csalódottságát. Biztos vagyok benne, hogy lesz még lehetőségünk beszélni.”Michael O'Neill, az északírek szövetségi kapitánya. Jól ment a játék, sikeres volt a taktikánk, óriási, hogy 0–1-ről nyertünk. Hittük, hogy lehet keresnivalónk a magyarok ellen, de szinte hihetetlen, hogy három pontot szereztünk. Roppant büszke vagyok. Pintér Attilával nem volt lehetőségem találkozni a mérkőzés után, de megértem a csalódottságát. Biztos vagyok benne, hogy lesz még lehetőségünk beszélni.”

„Ez a csapat nagyon erős, a legutóbbi selejtezőben nem volt sok sikerünk, itt volt az ideje, hogy végre kijöjjön a lépés. Egyre nagyobb az önbizalmunk. A meccs végén a győzelemre mentünk, hittük, hogy nyerhetünk. A magyar gól rosszkor jött, de lehetett látni a magyar arcokon, hogy hatalmas elvárás, nyomás nehezedik rájuk.”

„Ez az eredmény erőt adhat máskor is idegenben, legközelebb ilyen szellemben játszunk majd. Tudtuk, hogy Dzsudzsák Balázst ki kell venni a játékból, és ez sikerült is.”

Legfrissebb hírek

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Cristiano Ronaldo követte Messit, Pelé zseniálisat húzott – vb-videók

Minden más foci
2026.06.17. 13:54

Messinek annak idején 13 perc elég volt az első vb-gólhoz – vb-videók

Minden más foci
2026.06.16. 15:03

Schäfer András: Rosszul játszottunk, nem volt meg a kellő intenzitás

Magyar válogatott
2026.06.10. 07:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Ígéretes kazah fiatalok kaphatnak lehetőséget Debrecenben

Magyar válogatott
2026.06.08. 10:08

A Rossi-korszak nyitányát és a rossz emlékű Leekens-érát idézi a válogatottra váró finn, kazah páros

Magyar válogatott
2026.06.05. 13:24
Ezek is érdekelhetik