Minden bizonnyal kulcscsonttörést szenvedett az U21-es labdarúgó-válogatott Bosznia-Hercegovina elleni kecskeméti Eb-selejtezőjén (4–1) Kovács István. A Videoton középpályását le kellett cserélni a mérkőzésen, hordágyon vitték le a pályáról.
Kovács István a 81. percben szerzett labdát a jobb oldalon, majd betört a tizenhatoson belülre, ahol Zakaric buldózer módjára letaglózta. A mieink büntetőt kaptak, a bosnyák játékos sárga lapot. A Videoton középpályását le kellett vinni a pályáról, és valószínűleg kulcscsonttörést szenvedett.
Ezt a mérkőzés után Róth Antal szövetségi edző is megerősítette a Sport Televízió kamerái előtt nyilatkozva.
Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

Thrillerbe illő hajrával menekült meg a Szentlőrinc
Labdarúgó NB II
2026.05.10. 18:50
Ezek is érdekelhetik




