Az edzőtáborozó román labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Victor Piturca nem feltétlenül örül annak, hogy csapata a Magyarország elleni budapesti vb-selejtezőt a FIFA döntése alapján várhatóan üres lelátók előtt kényszerül lejátszani.
„Gondolkodtam a dolgon, és nem vagyok biztos abban, hogy ez előny-e, vagy hátrány – mindkettő lehet. Ezek a FIFA és az UEFA szabályai, és igazodnunk kell hozzájuk, de nem normális a szituáció. Szeretném, ha lennének szurkolók a lelátón” – idézi Piturcát a Prosport.
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46
Ezek is érdekelhetik





