Válogatott: családi nap a csapatnál, Gera kihagyta az edzést

Vágólapra másolva!
2010.09.05. 21:15
Családi délelőttöt tartott vasárnap a magyar labdarúgó-válogatott: a játékosokat meglátogathatták családtagjaik, így igazán bensőséges hangulat uralkodott a telki edzőközpontban – adta hírül a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapja.

Az ebéd után ismét pihenés következett, majd 17 órától edzést tartott Egervári Sándor szövetségi kapitány.

A szombaton sérüléssel bajlódók közül Juhász Roland és Vadócz Krisztián is teljes értékű munkát végzett, csak Gera Zoltán hagyta ki a gyakorlást.

A vacsora után szokás szerint megbeszélés következett, ekkor Csábi József beszélt a keddi ellenfélről, ő ugyanis pénteken a helyszínen tekintette meg a Moldova–Finnország mérkőzést, amelynek a felvételét a szakmai stáb már délelőtt elemezte.

Legfrissebb hírek

Marco Rossi elmondta, kinek szurkol a Puskás-Suzuki-kupán

Minden más foci
7 órája

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
2025.04.30. 09:15

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 16:04

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 13:17

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 11:54

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
2025.04.29. 10:48

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

Dudás Hunor: A Football Forum Hungary globálisan is jelentős esemény lett

Minden más foci
2025.04.28. 08:18
Ezek is érdekelhetik