Légiósok: Vida Kristopher győztes gólt szerzett Lengyelországban

K. T. I.K. T. I.
2021.01.31. 17:34
A Piast Gliwice – Vida Kristopher 94. percben szerzett góljával – 4–3–ra nyert a Wisla Kraków otthonában a lengyel labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának vasárnapi játéknapján – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.

A klub honlapjának beszámolója szerint a házigazda krakkóiak a 20. percben 3–0-ra vezettek, ám a szünetben már 3–2 volt az állás. A második félidőben további két gólt szereztek a vendégek, a győztes találat a 61. percben pályára lépő Vida jóvoltából esett a végjátékban – írta az MTI.

A 25 éves csatár tavaly február végén igazolt Dunaszerdahelyről a Piast Gliwicéhez, amelynek színeiben ez volt az első gólja az élvonalban. Eddig csak – egy alkalommal – a Lengyel Kupában volt eredményes. Vida együttese a 16 csapatos bajnokság 11. helyén áll – tette hozzá a távirati iroda.