Légiósok: Nikolics győztes gólt lőtt, Gyurcsó gólpasszt adott

2017.04.08. 22:02
Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) szombati játéknapján a Chicago Fire Nikolics Nemanja góljával 1–0-ra legyőzte a keleti első Columbus Crew-t. A lengyel első osztályban Gyurcsó Ádám gólpasszt adott az Arka Gdynia ellen 5–1-re diadalmaskodó Pogon Szczecinben.

EGYESÜLT ÁLLAMOK, MLS, KELETI FŐCSOPORT
Chicago Fire (2.)–Columbus Crew (1.) 1–0
Nikolics Nemanja végigjátszotta a találkozót, s ő szerezte csapata egyetlen, győztes gólját a listavezető ellen. VIDEÓ!

LENGYELORSZÁG, 28. FORDULÓ
Pogon Szczecin (9.)–Arka Gdynia (12.) 5–1
Gyurcsó Ádám kezdőként 88 percet játszott a Pogonban, a második hazai gólnál ő készített elő.

AUSZTRIA, 28. FORDULÓ
Ried (10.)–Rapid Wien (7.) 3–0
Szántó Tamás kezdőként egy félidőt játszott a Rapidban, a szünetben 0–0 volt az állás.
Admira Wacker (5.)–Mattersburg (9.) 0–2
Varga Barnabás nem volt a mérkőzést kettős emberelőnyben befejező Mattersburg keretében.