Légiósok: a Partizan eldöntötte, végleg megvásárolja Holendert

CS. M.CS. M.
2020.12.31. 11:56
null
Holender marad a Partizan játékosa (Fotó: Partizan Beograd/ Instagram)
Holender Filip továbbra is marad a szerb élvonalban szereplő Partizan Beograd labdarúgója. A magyar válogatott alapembere eddig kölcsönben szerepelt a belgrádi egyesületnél, hiszen a svájci Lugano játékosa volt, de a szerb csapat úgy döntött, hogy megvásárolja a játékjogát.

 

A szerb élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Partizan Beograd úgy döntött, hogy él a kölcsönszerződésben foglalt kivásárlási opciójával, és végleg megveszi Holender Filipet a svájci Luganótól.

„Arra a döntésre jutottunk, hogy végleg megvásároljuk Holendert, mert elégedettek vagyunk a teljesítményével. Olyan játékos, aki kiérdemelte a státuszát a klubnál, hiszen rendkívül elkötelezett, és sokat dolgozik a sikerért” – mondta Milos Vazura, a belgrádiak sportigazgatója.

Sajtóhírek szerint a Partizan 450 ezer eurót fizet a Luganónak, hogy véglegesítse a transzfert. Holender ősszel került a szerb csapathoz kölcsönbe, és remekül teljesített, hiszen hét bajnoki mérkőzésen már három gólnál és három gólpassznál jár.

Legfrissebb hírek

Várkonyiék nyertek a Twente ellen; a Getafe emberhátrányban verte meg a Partizant a Kl-playoffban

Európa-konferencialiga
11 órája

Már a héten aláírhat Tóth Balázs a BL-főtábláért hajtó Celtichez

Légiósok
2026.08.19. 10:57

NB I: az ETO, az FTC és a ZTE is külföldre adott el játékost az elmúlt egy hétben – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.08.18. 12:15

Kanikovszkit visszacsábítaná a Maccabi Tel-Aviv – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.08.18. 10:29

Csak kölcsönbe megy Almeríába Yaakobishvili Áron – sajtóhír

Légiósok
2026.08.18. 07:06

A magyar válogatott középpályást a reptéren látták – Isztambulba tart, onnan repülhet tovább

Labdarúgó NB I
2026.08.17. 13:26

ZTE: lengyel El-szereplő is bejelentkezett Szendreiért, de nincs konkrét ajánlat

Labdarúgó NB I
2026.08.17. 11:49

A PSG bejelentette Ferran Torres szerződtetését

Francia labdarúgás
2026.08.15. 12:24