Légiósok: Szalai Attila elköszönt a Fenerbahcétól – videó
Szalai Attila videóban is elköszönt a Fenerbahcétól. A sajtóhírek szerint a német élvonalbeli Hoffenheimhez tartó magyar válogatott védő a FenerMedya videójában üzent a klubnak és a szurkolóknak – vette észre elsőként a 24.hu.
„Kedves Fenerbahce család! Szeretnék köszönetet mondani mindenért. Szeretlek benneteket. Hamarosan találkozunk, sok sikert kívánok!”„Kedves Fenerbahce család! Szeretnék köszönetet mondani mindenért. Szeretlek benneteket. Hamarosan találkozunk, sok sikert kívánok!”
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







