Légiósok: a Neftci is bejelentette Tamás Márk szerződtetését

2023.07.23. 11:24
null
A Neftci bejelentette Tamás Márk szerződtetését
A Neftci bejelentette, hogy szerződtette Tamás Márk egyszeres magyar válogatott labdarúgót, aki a román élvonalbeli Sepsi OSK-tól érkezik az azeri fővárosba.

Az Európa-konferencialigában érdekelt baki klub vasárnap a honlapján jelentette be a 29 esztendős belső védő szerződtetését, a megállapodás két évre szól.

Sajtóhírek szerint Tamás Márk mindenféleképpen távozni szeretett volna a Sepsitől, a klubtulajdonos Diószegi László a 32. Tusványos Buzánszky Jenő Sportteraszán, a Szerencsejáték Zrt. és a Nemzeti Sport közös sátrában szombaton elmondta, a labdarúgó játékjogáért az Adrian Mutu vezette azeri klub 150 ezer eurót fizetett az OSK-nak.

Tamás Márk 23 mérkőzésen egy gólt szerzett a székely csapatban, amellyel az előző szezonban Román Kupát, július 8-án pedig Román Szuperkupát nyert. A Videoton nevelése korábban megfordult a DVTK-nál, a Puskás Akadémiánál és a Slask Wroclaw csapatánál is.

Legfrissebb hírek

Szabó István a Sepsi ellen mutatkozott be a Csíkszereda kispadján

Minden más foci
2026.06.20. 13:40

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi

Minden más foci
2026.06.11. 17:04

Hazai döntetlennel visszajutott a román élvonalba a Sepsi OSK!

Minden más foci
2026.05.16. 11:59

Kikapott a Voluntari-tól, az utolsó fordulóban dől el, visszajut-e az élvonalba a Sepsi

Minden más foci
2026.05.12. 21:00

Liga 2: Husztit kiállították, a Sepsi elrontotta a Steaua jubileumát

Minden más foci
2026.05.07. 20:15

Nagyváradon szakadt meg a Sepsi OSK több mint féléves veretlensége

Minden más foci
2026.04.23. 18:45

Liga 2: Targovistén nyert a Sepsi OSK

Minden más foci
2026.04.18. 13:21
Ezek is érdekelhetik