Törökország: megválhatnak Megyeri Balázstól – sajtóhír

K. Zs.K. Zs.
Vágólapra másolva!
2021.12.22. 13:36
null
Megyeri Balázs (Fotó: Dömötör Csaba, 2018)
Helyi lapértesülések szerint Megyeri Balázs is része lesz annak a „tisztogatásnak”, amely klubjánál, a török labdarúgó-élvonal sereghajtói között veszteglő Göztepénél kezdődött.

 

A 20 csapatos bajnokság 18. helyén álló Göztepe a napokban hivatalosan bejelentette, hogy szerződést bontott a nigériai támadóval, Brown Ideyével, ám a török lapok információi szerint ezzel korántsem ért véget a keretfrissítés.

Az Ajansspor úgy tudja, hogy a bajnokság második felének január eleji rajtjára már nem lesz a klub alkalmazásában a magyar kapus, Megyeri Balázs sem, és nem kizárt az Újpestről tavaly nyáron igazolt Dzenan Burekovic távozása sem.

Megyeri szintén a 2020–2021-es idény előtt igazolt az izmiri klubhoz, és szűk másfél év alatt csupán két bajnoki mérkőzésen állhatott a kapuban – ebben a kiírásban még egyszer sem.

A csapat védőt, középpályást, szélsőt és befejező csatárt is szerződtetni akar a következő hetekben, ehhez helyet kell teremtenie a keretben, ami elsősorban az eddig alig foglalkoztatott játékosok, köztük a 31 éves magyar kapus kárára történhet meg.

Legfrissebb hírek

Sallói Dániel: A győzelmekre és a rekordokra vagyok a legbüszkébb

Légiósok
9 órája

Újabb legenda szerint kell Kerkezzel erősíteniük Szoboszlaiéknak

Angol labdarúgás
11 órája

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
16 órája

Nikitscher Tamás: Igazán a kudarcokból lehet tanulni – exkluzív

Légiósok
20 órája

Heti légiósprogram: Szoboszlaiék a Chelsea-vel, Gulácsiék a Bayernnel játszanak

Légiósok
2025.04.28. 10:42

Légióskörkép: Szoboszlai bajnok lett, Sallai és Novothny gólokat szerzett

Légiósok
2025.04.28. 10:20

Megvan Szoboszlai 11. trófeája, nyolc idény alatt – folytatta nagy sorozatát

Légiósok
2025.04.27. 20:58

Légiósok: Sallai Roland ismét gólt szerzett a Galatasarayban

Légiósok
2025.04.27. 20:29
Ezek is érdekelhetik