Görögország: ismét Megyeri Balázs klubváltását jövendölik

K. Zs.K. Zs.
Vágólapra másolva!
2020.05.09. 22:23
null
Megyeri Balázs munkában (Fotó: Imago Images)
Korábban pletykaszinten már felvetődött, hogy Megyeri Balázs az Arisz Szalonikiben folytatja a pályafutását nyártól, és szombaton egy görög portál ismét arról írt, hogy a szaloniki klub mérlegeli az Atromitosz magyar labdarúgójának szerződtetését.

 

A metrosport.gr szerint az Arisznak – amelynek soraiban Korhut Mihály személyében már játszik egy magyar labdarúgó – két jelöltje is van a lejáró szerződésű Julián Cuesta kapus pótlására: Carlos Abad (Xanthi) és Megyeri Balázs (Atromitosz).

Megyeri mellett szól, hogy jól ismeri a görög bajnokságot, rutinos kapus, sok nagy csatában helytállt már, Abad mellett viszont az, hogy hét évvel fiatalabb a magyar kapusnál, és vele ellentétben a mostani idényben végig számított rá az edzője. Mind Abad, mind Megyeri szabadon igazolható lesz a nyári piacon.

A közelmúltban Megyeri a Nemzeti Sportnak azt nyilatkozta: úgy véli, többet nem áll az Atromitosz kapujában, ám azt is egyértelművé tette, hogy szeretné Görögországban folytatni a karrierjét.

Legfrissebb hírek

A Vidivel bajnokságot nyerő Marko Nikolics lett az AEK Athén vezetőedzője

Minden más foci
19 órája

Bejelentette első nyári érkezőjét a Kazincbarcika

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 22:21

Bejelentette két játékos szerződtetését az FK Csíkszereda

Minden más foci
2025.06.13. 19:25

A ghánai támadó távozik a Ferencvárostól – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 19:23

Kazincbarcika: az NB I helyett a Vasasba tart a csatár – megegyeztek

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 15:26

A DVSC már ajánlatot is tett a KTE védőjéért – több kérője is van

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 14:35

Volt NB I-es játékos is érkezik a feljutást megcélzó Tatabányához

Labdarúgó NB II
2025.06.13. 11:32

Az NB I-ből igazolt a Liverpool, a Fradi folytatta, az Újpest megkezdte az átigazolásokat – körkép

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 09:27
Ezek is érdekelhetik