Légiósok: újabb európai élcsapatok vinnék Szoboszlait – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.02.11. 08:21
null
Szoboszlai Dominik több európai élcsapat figyelmét felkeltette (Fotó: Twitter)
A Sport Bild a Calciomercato értesüléseire hivatkozva hozta le a hírt, mely szerint Szoboszlai Dominik a Bayern München kiszemeltjei között is szerepel, de az Arsenal, az Atalanta és az Inter is képben van.

 

A Calciomercato szerint a felsorolt klubok közül tényleges érdeklődés a Juventus mellett az Atalantától volt a téli átigazolási időszak hajrájában, ám a bergamói klub végül nem tett ajánlatot. Az olasz médium hozzáteszi, a Szoboszlait szerződtetni kívánó klubnak 10 millió eurót kellene letennie az asztalra, itt azonban érdemes megjegyezni, közel sem biztos, hogy ekkora összegért elengedné a Salzburg.

Esterházy Mátyás a Juventus érdeklődése kapcsán már elmondta az NSO-nak, egyelőre nem aktuális a klubváltás Szoboszlai esetében, mert a Red Bullnál szeretne bizonyítani, az ősszel a BL-ben is bemutatkozna a salzburgiaknál.

A magyar középpályás ebben az idényben az osztrák élvonalban négyszer állt be csereként, a Red Bull másodosztályú fiókcsapatában, a Lieferingben kilenc bajnoki mérkőzésen hat gólt szerzett és négy gólpasszt adott. Tavasszal az Európa-ligában is bemutatkozhat, hiszen a Salzburg Erling Braut Haland és Albert Vallci mellett őt is benevezte az egyenes kieséses szakaszra.

Legfrissebb hírek

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
47 perce

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
1 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
21 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
21 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:00

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:45

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 14:25
Ezek is érdekelhetik