Görög lapvélemények szerint Németh Krisztiánnak jó esélye van arra, hogy pályára lépjen az Olympiakosz hétvégi bajnoki mérkőzésén a sérült Albert Riera helyén. A magyar labdarúgó abszolút felkészültnek érzi magát.
„Nagyszerű érzés az Olympiakoszhoz tartozni, remek erőben vagyok. Elfogadom, hogy a támadósorban nagy a konkurencia, de nagyon várom már a lehetőséget, hogy rendszeresen pályára léphessek – idézik görög portálok, például a gazzetta.gr Németh Krisztiánt. – Ami a klubot illeti, minden profin működik, Valverde edzései éppen olyan jók és modern felfogásúak, amilyennek Benítez előre lefestette nekem Liverpoolban."
Németh eddig mindössze 13 percet játszott a görög élvonalban Olympiakosz-játékosként, ám a görög lapok szerint jó az esélye arra, hogy a sérült Albert Riera helyén pályára lépjen a Kavala elleni vasárnapi bajnoki mérkőzésen.
Legfrissebb hírek

Euroliga: az Olympiakosz kiütötte a Partizant Belgrádban
Kosárlabda
2026.01.14. 21:31

Németh Krisztián: Varga Barnabáshoz illik a görög liga
Légiósok
2026.01.08. 10:07
Ezek is érdekelhetik





