Légióssors: Stieber Zoltán az Aachenben folytathatja pályafutását

Vágólapra másolva!
2010.05.25. 09:11
Az Aachener Zeitung információi szerint a Bundesliga 2.-ben szereplő Alemannia Aachen csapatában folytathatja pályafutását Stieber Zoltán, a magyar utánpótlás-válogatott balszélsője.

Az újság úgy tudja, hogy a 21 éves Stieber, aki legutóbb a szintén német másodosztályú Koblenzben futballozott, már elköszönt a koblenzi szurkolóktól, s búcsúztatásakor elárulta, hogy az Aachenben szeretné folytatni pályafutását.

Erik Meijer, az Aachen sportigazgatója az AZ-nek megerősítette, hogy a nemrég véget érő szezonban a 13. helyen záró Alemannia valóban érdeklődik Stieber iránt.

A magyar utánpótlás-válogatott balszélső a Nemzeti Sport Online-nak korábban elmondta, hogy mindenképpen szeretné a Bundesliga 2.-ben folytatni pályafutását azt követően, hogy a Koblenz kiesett a másodosztályból.

Stieber 2009 januárjában igazolt az Aston Villa tartalékcsapatától a TuS Koblenzhez, amelynél másfél plusz egy évre szóló szerződést írt alá. Azonban a kontraktus értelmében a szezon végén szabadon igazolhatóvá vált, mivel a Koblenz kiesett.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
7 órája

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:04

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:17

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:54

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:48

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

Dudás Hunor: A Football Forum Hungary globálisan is jelentős esemény lett

Minden más foci
2025.04.28. 08:18

Labdarúgás: megy a szekér Pakson, a fiatalok is tolják

Utánpótlássport
2025.04.24. 09:00
Ezek is érdekelhetik