Az utolsó másodpercekben egyenlített a Dorog Mosonmagyaróváron

Pandur GergőPandur Gergő
2022.09.11. 15:50
Alacsony színvonalú mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott az újonc Mosonmagyaróvár a vendég Doroggal a labdarúgó NB II 8. fordulójában.
A Dorog egy pontot elvitt Mosonmagyaróvárról  (Fotók: Kerekes István)
A Dorog egy pontot elvitt Mosonmagyaróvárról (Fotók: Kerekes István)

LABDARÚGÓ NB II
8. FORDULÓ

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR–DOROGI FC 1–1 (0–0)
Mosonmagyaróvár, 400 néző. Vezette: Bana Gergely (Nagy Viktor, Kiss Balázs)
MOSONMAGYARÓVÁR: Heinrich – Dezamits (Gáncs, 75.), Czingráber, Debreceni A., Deák, Horváth K. – Tóth L., Múcska (Sajbán, 61.), Illés (Monori, 79.) – Nagy Z. (Boros, a szünetben), Szalka (Jasarevic, 75.).Vezetőedző: Varga László
DOROG: Molnár Zs. – Tóth B., Gyurácz, Keresztes, Papp M. – Lénárth T. – Szerencsi, Lustyik, Szalai J. (Paudits, 83.), Szedlár (Magyari, 83.) – Albert Á. (Oldal T., 65.).Vezetőedző: Fenyvesi László
Gólszerző: Boros (84. – 11-esből), ill. Paudits (90+2.)

Mindkét csapat gyengén kezdte a mérkőzést. Mezőnyben folyt a játék, nagyobb helyzetet egyikük sem tudott kialakítani. Egészen a 40. percig kellett várni az első valamirevaló támadásra, amely után Lustyik a lécet találta el.

A második félidőben kicsit aktívabbak lettek a csapatok a támadójátékban. Jöttek folyamatosan a cserék is, a hazaiaknál Monori lépett a pályára, majd nem is sokkal később ziccerben buktatták, így a játékvezető büntetőt ítélt. Boros állt a labda mögé, és higgadtan a jobb alsóba gurított. Ezt követően Magyari 22 méterről elvégzett szabadrúgása a kapufán csattant. Érezni lehetett, hogy a Dorog mindent egy lapra feltéve próbál támadni. Ennek meg is lett az eredménye az utolsó percben, egy szélről beemelt labdára Paudits érkezett szabadon, aki négy méterről nem hibázott, a hálóba fejelt. Az egyenlítő gól után a játékvezető azonnal lefújta a mérkőzést, így 1–1-es döntetlennel ért véget a találkozó.

Köszönjük a figyelmüket!

90+3. perc: A játékvezető lefújta a mérkőzést. 1–1 a vége!

90+2. perc: GÓÓÓL! Egy beadást követően egyenlít a Dorog, Paudits érkezik a középre beemelt labdára és 4 méterről a hálóba fejel. 1–1!

90+1. perc: Boros kapott sárga lapot!

A játékvezető 3 percet hosszabbít!

88. perc: Magyari 22 méteres szabadrúgása a felső kapufát találta el.

84. perc: GÓÓÓL! Boros végezte el magabiztosan a büntetőt! 1–0!

83. perc: Csere a vendégeknél, Paudits és Magyari lépett pályára.

82. perc: TIZENEGYES! Monorit buktatták a tizenhatoson belül!.

79. perc: Ismét csere a hazaiaknál Illés helyett, Monori lépett pályára.

75. perc: Kettős csere az óváriaknál, Dezamits és Szalka helyére, Gáncs és Jasarevic érkezett.

65. perc: Csere a vendégeknél! Albert Ádámot Oldal Tibor váltotta.

63. perc: Horváth Kevin késett el a becsúszással, a szabálytalanságáért sárga lapot kapott.

61. perc: Csere a hazaiaknál, SajbánMiklós érkezett Múcska helyére.

60. perc:Heinrich indította hosszanSzalkát, aki kiszorított pozícióból lőtt a kapu fölé.

51. perc: Tóth László kapott sárga lapos figyelmeztetést egy becsúszást követően.

A hamar besárgult Nagy Zoárd (22) ezúttal csak egy félidőnyi játéklehetőséget kapott (Fotó: Kerekes István)

46. perc: A szünetben változtattak a hazaiak, Nagy Zoárd helyére, Boros érkezett.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, a hazaiak végezhették el a középkezdést.

45. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt. 0–0!

Lustyik Leventének jogos volt a sárga az Illés Dáviddal szembeni faultjáért

42. perc: Lustyik állította meg szabálytalanul a nagy lendülettel meginduló Illést,ajátékvezető sárga lapot adott neki.

40. perc: Szedlár passzolta vissza a labdát Lustyiknak, akinek 6 méterről leadott lövése a felső kapufán csattant.

Óvári szabadrúgás, dorogi sorfalas védekezés

33. perc: Szalka végzett el 25 méterről egy szabadrúgást, a lövése megpattant a sorfalon, így nem okozott nagy gondot a vendégek kapusának.

29. perc: Keresztes maradt lent a földön egy ütközést követően, de úgy néz ki, folytatni tudja a játékot.

23. perc: Nagy Zoárdrántotta le az ellenfél védőjét, a játékvezető sárga lapot mutatott fel neki.

5. perc: Horváth Kevin 18 méteres átlövése nem sokkal ment kapu fölé.

1. perc: A vendégek indították útjára a labdát, elkezdődött a mérkőzés.

A hazaiak fekete mezben, valamint a vendégek tiszta fehérben lépnek pályára.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy az eddig egyaránt egy győzelmet számláló Mosonmagyaróvár és Dorog egymással.