A Loki három góllal győzött Kazincbarcikán

F. E.F. E.
2020.11.04. 17:50
A labdarúgó NB II 15. fordulójában a legutóbbi két hazai meccsét elveszítő Kazincbarcika a listavezető Debreceni VSC-t fogadta. A hajdúságiak magabiztos játékkal vitték el a három pontot a borsodi csapat otthonából.

LABDARÚGÓ NB II

15. FORDULÓ

KAZINCBARCIKAI SC–DEBRECENI VSC 0–3 (0–1)

K
azincbarcika, Kolorcity Aréna, 376 néző. Vezette: Barna Gábor (Kis Zoltán, Kiss Balázs)
KAZINCBARCIKA:
Szemerédi – Farkas A., Fótyik, Borbély B. (Zilahy, 40.), Majzik – Oldal, Tóth B., Oltean (Orosz D., 6.), Németh T.– Korbély K., Kovác. Vezetőedző: Vitelki Zoltán
DVSC:
Gróf – Sárosi (Poór, 76.), Pávkovics, Szatmári, Fűzfői – Sármány (Kenderesi, 71.) – Szécsi M., Bódi, Baráth P. – Bévárdi (Szabó Á. 90.), Bárány (Balla 90.). Megbízott edző: Igor Bogdanovics
Gólszerző: Bódi (7.), Bárány (71.), Kenderesi (90+1.)
Kiállítva: Szemerédi (40.)

A legfrissebb járványügyi szigorítások miatt a barcikai stadionba csupán csak 370 néző jöhetett be, bár jóval többen szerették volna látni az éllovas borsodi vendégjátékát. A Kazincbarcika hamar elvesztette egyik alapemberét, már a 6. percben cserélni kényszerült Vitelki Zoltán, miután Oltean maradt lent. Az első félidőben mindkét együttes támadott, azonban egy szabadrúgást követően a veszélyesen játszó Bódi Ádám megszerezte a vezetést a Debrecennek. A félidő vége előtt néhány perccel újabb balszerencse érte a Kazincbarcikát, miután a kapus Szemerédi megkapta második sárga lapját, így nemcsak egygólos előnyből, hanem emberelőnyből várhatta a második félidőt a Loki. A második játékrészben tovább növelte előnyét a piros-fehér együttes, miután Bárány Donát és a csereként beálló Kenderesi Dávid is betalált a kék-sárgák kapujába. A Debrecen ezzel megszerezte újabb győzelmét, így továbbra is vezeti az NB II tabelláját.

MÁSODIK FÉLIDŐ

90+2. perc: Véget ért a mérkőzés, a Loki ismét győzni tudott.

90+1. perc: Megszerezte harmadik gólját a DVSC, Kenderesi elfutott a bal szélen és lövése a Kazincbarcika kapujába szállt. KAZINCBARCIKA–DVSC: 0–3

90. perc. Kettős csere a vendég csapatnál: Bévárdi helyett Szabó Árpád, Bárány helyett pedig Balla a folytatásban.

A kék-sárgák küzdöttek, de nem bírtak a DVSC-vel (Fotó: Bujdos Tibor/Észak-Magyarország)

88. perc: Bárány Donát lőtt kapura, Zilahy szögletre tolta. A szögletet Bódi végezte el,de a barcikai védők felszabadítottak.

83. perc: Szécsi indult meg, egyéni akciója végén lőtt, Zilahy azonban védte a lövést.

78. perc: Bódi szabadrúgására Bárány érkezett, de lövése mellé ment.

76. perc: Sárosi helyett Poór Patrik lépett pályára a DVSC együttesében.

75. perc: Németh T. végzett el szabadrúgást a tizenhatos sarkáról, a lövést Gróf hárította.

A DVSC játékosai háromszor is örülhettek a Kazincbarcika ellen. (Fotó: Bujdos Tibor/Észak-Magyarország)

73. perc: A frissen beállt Kenderesi adott gólpasszt Bárány Donátnak, így megszerezte a második gólját a DVSC, KAZINCBARCIKA – DVSC: 0–2

71. perc: Cserélt a Debrecen együttese: Sármány helyett Kenderesi Dávid a folytatásban.

69. perc: Oldal passzolt Kovácnak, aki lőtt, de Gróf hárított.

67. perc: Bódi végzett el szögletet a jobb oldalról, Szatmárit kereste a beadással, aki kapura is fejelt, de Zilahy fogta a fejest.

64. perc: Oldat állította meg szabálytalanul Sárosi, amiért sárga lapot kapott.

62. perc: Korbély indult meg a jobb oldalon, a beadással Kovacot kereste, aki centikkel a kapu mellé lőtt, illetve a játékvezető les ítélt.

60. perc: Bévárdi, Bódi és Szécsi volt a labda útja. A lövésre Szécsi vállalkozott, de lövése megpattant Bárány Donáton.

Grófnak bár akadt dolga, de kapuja ezúttal érintetlen maradt. (Fotó: Bujdos Tibor/Észak-Magyarország)

54. perc: Németh Tamás végzett el szabadrúgást, a beívelésre Gróf futott ki és öklözte ki a labdát.

53. perc: Bévárdi passzolt Szécsihez, Farkas András állította meg a debreceni támadást.

A mérkőzés hivatalos nézőszáma: 376 fő.

51. perc: Sárga lapot kapott Fűzfői.

48. perc: Bévárdi indult meg a bal oldalon, Fótyik tisztázott fejjel.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

Vége az első játékrésznek.

45. perc: Az első félidő végén 1 perc a hosszabbítás.

42. perc: A megítélt szabadrúgást Bódi végezte el, Pávkovics centikkel fejelt a kapu mellé.

41. perc: Borbély helyett Zilahy Patrik érkezett.

40. perc: Szemerédi megkapta második sárga lapját, miután kifutott a kapujából és szabálytalanul állította meg Bódit.

37. perc: Németh T. szögletét követően Gróf húzta le magabiztosan a labdát.

35. perc: Szemerédi kapott sárga lapot.

34. perc: A szöglet után Bódi lőtt kapura, de lövése nem jelentett veszélyt.

33. perc: Baráth lőtt kapura, a lövést oldalra öklözte Szemerédi.

29. perc: Sárosi szabálytalankodott Kovácal szemben, a megítélt szabadrúgást Németh T. rúgta, de a labdája mindenki felett elszállt.

28. perc: Ismét Sármány , ezúttal eljutott hozzá a labda, a beadása azonban lecsúszott, így veszélytelen volt kapura.

26. perc: Sármány indult el a jobb oldalon, azonban a passz nem volt pontos, amit kapott.

19 .perc: Szabadrúgáshoz jutott a Loki.A labda mögé ismét Bódi állt, Pávkovics fejese kapu mellé ment.

11. perc: Sárga lapos figyelmeztetést kapott a Debrecen csapatából Szatmári, miután Majzikot állította meg szabálytalanul.

9. perc: A Kazincbarcika csapatából Majzik lőtt távolról,a labda megpattant Grófon, de a gólvonalon nem csorgott át.

7. perc: Megszerezte a vezetést a Loki. A Derbecen jutott szabadrúgáshoz a bal oldalon, melyet Bódi végzett el. A labda megpattant a barcikai sorfalon, így jutott Szemerédi kapujába. KAZINCBARCIKA–DVSC 01

6. perc: A megsérült Oltean helyett Orosz Donát lépett pályára.

2. perc: A Kazincbarcikából Oltean szorul ápolásra, miután egy vendég játékos szabálytalanul állította meg.

1. perc: Egy perces gyászszünetet követően elkezdődött a találkozó, melyen a hazai együttes sárgában, a vendég DVSC piros mezben lépett pályára.

A hazaiak köszöntik a szurkolókat (Fotó: F. E.)

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Lássuk, mire megy a legutóbbi két, hazai bajnokiját elveszítő Kazincbarcika a listavezető, remekül menetelő Loki ellen.