Tovább menetel a Budaörs, amely Kazincbarcikán nyert

F. E.F. E.
2020.11.01. 16:50
Nem szakadt meg a Budaörs győzelmi sorozata (Fotó: Kozma István/Észak-Magyarország)
A labdarúgó NB II 14. fordulójában a Kazincbarcika a legutóbbi négy bajnokiját megnyerő Budaörsöt látta vendégül. A vendégek kétgólos győzelmet arattak.

LABDARÚGÓ NB II
14. FORDULÓ

KAZINCBARCIKAI SC–BUDAÖRSI SC 0–2 (0–1)
Kazincbarcika, Kolorcity Aréna, 200 néző. Vezette: Hanyecz Bence (Szilágyi Norbert, Tőkés Róbert)
KAZINCBARCIKA:
Szemerédi – Farkas A. (Korbély, 60.), Fótyik, Dávid Z., Majzik – Oldal, Tóth B. (Bereczki, 60.), Oltean, Tóth L. (Kelemen, 60.), Toma – Kovác. Vezetőedző: Vitelki Zoltán
BUDAÖRS: Kovács P. – Menyhárt, Gyurácz, Kékesi, Zeke – Molnár Cs., Petneházi, Sajbán Miklós (Csiki N., 83.), Petró (Zsidai, 71.) – Halmai,Horváth R. (Pethő, 78.). Vezetőedző: Márkus Tibor
Gólszerző: Petneházi (45+1.), Halmai (56.)
Kiállítva: Toma (90+1.)

A Kazincbarcika hiába küzdött (Fotó: Kozma István Észak-Magyarország)

Viszonylag kevés néző előtt kezdődött a találkozó. A Kazincbarcika elsősorban szélen próbálkozott, a Budaörs kontrákra alapozott. Helyzetek mindkét együttes előtt adódtak, de a félidő vége előtt szabadrúgásból megszerezte a vezetést a vendégcsapat Petneházi találatával.

A második játékrészben próbált egyenlíteni a Kazincbarcika, ehelyett azonban a Budaörs megduplázta előnyét Halmai révén. Kétgólos hátrányból már nem tudott megújulni a borsodi csapat, így a Budaörs újabb győzelmének köszönhetően immáron öt bajnoki meccse nyer folyamatosan. 0–2

MÁSODIK FÉLIDŐ

90+2. perc: Vége a mérkőzésnek,a Budaörs megszerezte zsinórban ötödik győzelmét.

90+1. perc: Toma megkapta második sárga lapját, így a Kazincbarcika emberhátrányban fejezi be a mérkőzést.

90. perc: Két perc a hosszabbítás.

85. perc: Zsidai lőtt jobb oldalról kapura, Szemerédi bravúrral védte.

83. perc: Újabb csere a Budaörsnél: Sajbán Miklós helyett Csiki Norbert a folytatásban.

81. perc: Sárga lapot kapott Zeke Márió.

77. perc: Ismét változtatott Márkus Tibor: Horváth Rolandot Halácsi váltotta.

Hiába fedezték jól a labdát a hazaiak (Fotó: Kozma István/Észak-Magyarország)

72. perc: Majzik szabadrúgását követően Fótyik próbálkozott kapura lövéssel, de a vendég védők lábában elakadt a labda.

71. perc: Cserél a Budaörs: pályára lépett Zsidai László Petró helyett, Kékesi helyett pedig Pethő Bence a folytatásban.

66. perc: Sárga lapos figyelmeztetést kapott Bereczki a Kazincbarcika csapatából.

60. perc: Hármas csere a Kazincbarcikánál: Tóth László helyett Kelemen, Farkas A. helyett Korbély és Tóth Boriszt Bereczki váltotta.

56. perc: Halmai Ádám szerezte meg a Budaörs második gólját.A jobb oldalról érkező beadást követően juttatta a Kazincbarcika kapujába a labdát. KAZINCBARCIKA – BUDAÖRS 0-2

53. perc: Petneházi végzett el szögletet a bal oldalról, a sarokrúgást követően Molnár Csaba lőtt kapura, de Szemerédi fogta a lövést.

50. perc: Tóth Lászlóval szemben szabálytalankodtak a felezővonal magasságában. A szabadrúgást a sértett végezte el, pontatlanul, ugyanis vendég játékost talált meg a labdája. Visszaszerezte a Kazincbarcika a labdát, Oltean passzolt Kováchoz, aki bal oldalról indult a kapu felé, de közben kivezette a labdát.

47. perc: Oltean szabálytalankodott, a megítélt szabadrúgást Petneházi végezte el, de Oltean kifejelte.

46. perc: Megkezdődött a második játékrész. A szünetben egyik vezetőedző sem változtatott csapata összeállításán.

Bár helyzetek voltak, gólt nem szerzett  a Kazincbarcika (Fotó: Kozma István Észak-Magyarország)
Bár helyzetek voltak, gólt nem szerzett a Kazincbarcika (Fotó: Kozma István Észak-Magyarország)

ELSŐ FÉLIDŐ:

Vége az első félidőnek.

45+1. perc: A megítélt szabadrúgást Petneházi juttatta Szemerédi kapujába, ezzel megszerezte a vezetést a Budaörs, KAZINCBARCIKA – BUDAÖRS 0-1

45. perc: Fótyik kapott sárga lapott szabálytalan szerelés miatt, és tizenhat méterről szabadrúgással jöhet a Budaörs.

44. perc: Toma ugratta ki a kilépő Kovácot, a budaörsiek utolsó embere azonban megállította a barcikai játékost.

36. perc: A megítélt szabadrúgást Sajbán Miklós rúgta kapura, Szemerédi védésével ment fölé a labda. A szögletből nem alakult ki kapura veszélyes szituáció.

35. perc: A mérkőzés első sárga lapját Toma kapta a Kazincbarcika csapatából, miután szabálytalanul állította meg a budaörsi támadást.

33. perc: Tóth László kapott egy pontos labdát a bal oldalról, a tizenegyespont magasságában megcsúszott a lövés előtt, így Kovács P. könnyedén hárítani tudott.

28. perc: Toma végzett el szabadrúgást a bal oldalon , de a vendég tizenhatoson belül szabálytalanság történt, ezért a Budaörs jöhetett szabadrúgással.

27. perc: Fótyik indította a jobb oldalon felfutó Majzikot, picit hosszú volt az indítás, így a labda a kapujából kilépő Kovács Péteré lett.

23. perc: Ezúttal Petneházi vállalkozott lövésre, de mellé lőtt.

21. perc: Halmai kereste a labdával Petrót, de Szemerédi megelőzte és így övé lett a labda.

16. perc: Zeke adta be a labdát a bal oldalról, a középen érkező Horváth R. a kapu mellé fejelt.

11 perc: Tóth László végzi a hazaiak első szögletét. A beadással Olten fejét kereste, akin átszállt a labda. Előbb Farkas A. fordulhatott volna kapura, végül Toma lőtt. A kipattanó ismét Farkas A. elé érkezett, aki szintén lőtt - erőtlenül - , a vendégek kapusa így megszerezte a labdát.

9. perc: Majzik indÍtotta Kovácot, aki középre szerette volna beadni a labdát, a beadás pontatlan volt.

7. perc: A mérkőzés első szögletét a vendégek végezték el, de Petneházi sarokrúgása veszélytelen volt.

5. perc: Tóth László kapott egy indítást, azonban a játékvezető les miatt lefújta a barcikai akciót.

1. perc: Kezdetét vette a találkozó, a Kazincbarcika sárga szerelésben, a vendég Budaörs együttese fehér mezben lépett pályára.

Az összeállítások (Fotó: Kozma István/Észak-Magyarország)

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés! Lássuk, mire megy a Kazincbarcika a legutóbbi négy bajnokiját megnyerő, feljutó helyen álló Budaörssel szemben.