F. E. 2020.10.04 16:54 Frissítve: 2020.10.04 21:16

Megszerezte első hazai győzelmét a Kazincbarcika

A labdarúgó NB II 11. fordulójában megszerezte első hazai győzelmét a közelmúltban átadott új stadionjában a Kazincbarcika. A Csákvár viszont továbbra is nyeretlen, Visinka Ede együttese hetedszer kapott ki.

LABDARÚGÓ NB II
11. FORDULÓ

KAZINCBARCIKAI SC–AQVITAL FC CSÁKVÁR 2–1 (0–1)
Kazincbarcika,
Kolorcity Aréna, 450 néző. Vezette: Veizer Roland (Kovács II. Gábor. Tőkés Róbert)
KAZINCBARCIKA:
Horváth L. – Majzik, Fótyik, Dávid Z., Mikló (Borbély, 86.) – Farkas A. (Kovác, a szünetben), Oltean (Bereczki, 64.), Tóth B., Tóth L. (Németh T., 90.) – Toma, Oldal (Korbély, 64.). Vezetőedző: Vitelki Zoltán
CSÁKVÁR: Markek – Koch (László, 67.), Vukaszovics (Nándori, 89.), Albert I. – Major, Magyar (Kocsis B., 67.), Posztobányi, Madarász, Mim – Ganbajar (Papp M., 74.), Daru (Vörös, 74.). Vezetőedző: Visinka Ede
Gólszerző:
Fótyik (52., 75. – az elsőt 11-esből), ill. Daru (42.)
Kiállítva:
Németh T. (91.)

Ideális labdarúgóidőben kezdődött a mérkőzés, amelyen a Kazincbarcika első hazai győzelmére készült, míg a Csákvárnak minden pont számít, hiszen jelenleg az utolsó helyen áll a tabellán. Az első félidőben nagy helyzet nem alakult ki, de egy szabadrúgásból megszerezte a vezetést a vendégcsapat.

A második játékrész elején tizenegyesből sikerült egyenlíteniük a sárga-kékeknek, Fótyik Dominik volt eredményes. Ezt követően felpörögtek a csapatok, mindkét együttes győzelemre hajtott. A Kazincbarcika egyre többet támadott, melynek eredménye lett a második hazai gól – ismét Fótyik révén. A borsodiak emberhátrányban fejezték be a meccset. 2–1

20. FC Csákvár 10 3 7 10–24 –14  3

Jól futballoztak a hazaiak, megvan a Barcika első hazai győzelme (Fotó: Kozma István)

Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

Vége a mérkőzésnek, a Kazincbarcika zsinórban harmadik győzelmét szerezte meg.

91. perc: Első labdaérintését követően a játékvezető Némethnek mutatta fel a piros lapot.

Letelt a rendes játékidő, 3 perc lesz a hosszabbítás.

89. perc: Tóth László helyett Németh a folytatásban.

88. perc: Korbély is sárgát kapott szabálytalankodásért.

87. perc: Posztobányi kapott sárgát, miután szabálytalanul állította meg Kovacot.

86. perc: Vitelki Zoltán is változtatott: Miklót Borbély Bálint váltotta.

83. perc: Ismét változtatott Visinka Ede vezetőedző: Vukaszovics helyett a hátralévő szűk 10 percben Nándori ált be.

82. perc: Az elmúlt percekben Kovács Bence és Mim is lőtt kapura, de Horváth a helyén volt.

75. perc: Újra Fótyik volt eredményes, egy beadást követően fejelt a kapuba, 21.

74. perc: Újabb kettős csere a Csákvárnál: Darut Vörös és Ganbayart Papp Milán váltotta.

A hivatalos nézőszám: 463 fő.

67. perc: A Csákvár is kettőt változtat: Magyar helyett Kocsis Bence, valamint Koch helyett László Noel lépett pályára.

64. perc: Újabb csere a Kazincbarcikánál: Oldal Tibor helyett Korbély Kristóf a folytatásban, illetve Olteant Bereczki váltotta.

56. perc: Egy villámgyors indításból Daru lőtt kapura, de Horváth kiöklözte.

52. perc: Kiegyenlített a hazai csapat, miután a Kovac elleni szabálytalankodás következtében megítélt büntetőt Fótyik juttatta be a kapuba. 11

50. perc: Büntetőhöz jutott a Kazincbarcika.

A Csákvár hiába küzdött, pont nélkül maradt (Fotó: Kozma István)

48. perc: Kovacot állította meg szabálytalanul Vukasovic, melyért sárga lapot kapott.

A szünetben Vitelki edző válltoztatott: Farkas András helyett Kovac Alan folytatja a második félidőben.

46. perc: Kezdődik a második félidő.

Nagy harc jellemezte a találkozót (Fotó: Kozma István)

Vége az első félidőnek.

42. perc: A Csákvár jutott szabadrúgáshoz: Magyar beadását Daru fejelte a barcikai kapuba, ezzel megszerezte a vendégegyüttes a vezetést. 01

38. perc: Mikló sarokrúgását követően a labda a hazaiaknál maradt, Toma lőtt kapura, amit Markek Oltean elé öklözött. Az ismétlést fogta a vendégek kapusa, valamint a partjelző is lest intett.

33. perc: A Csákvár támadása során Magyar adta be Darunak a labdát, aki kapura lőtt, de Horváth kiütötte a jobb felső sarok felé tartó lövést

24. perc: A Kazincbarcika kapta az első sárga lapot: Toma műesésért.

19. perc: Oldal lőtt távolról, de a vendégek kapusa szögletre tolta, amiből nem alakult ki komolyabb helyzet.

10. perc:  Az első barcikai szögletet követően Toma lőtt távolról, de Markek fogta az erőtlen lövést.

8. perc: A mérkőzés első szögletét a Csákvár végezte el, de a hazai védők kifejelték a labdát.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak sárga szerelésben, a vendégek kék-fehérben léptek pályára.
Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Kiderül, hogy a közelmúltban átadott új stadionjában megszerzi-e első hazai győzelmét a Kazincbarcika a még mindig nyeretlen Csákvár ellen.

A csapatok üdvözlik a közönséget (Fotó: Ferencz Eszter)