Emberhátrányban szerzett pontot Kazincbarcikán az ETO

F. E.F. E.
2022.10.02. 16:50
A labdarúgó NB II 9. fordulójában a játéknap előtt ötödik helyen álló Kazincbarcika a hatodik ETO FC Győrt látta vendégül. Bár a hazaiak emberelőnybe kerültek a második félidő közepén, de gólt nem sikerült szerezniük. Ezzel a döntetlennel továbbra is veretlen hazai pályán a Kazincbarcika.

LABDARÚGÓ NB II
9. FORDULÓ
9. FORDULÓ

KAZINCBARCIKAI SC–ETO FC GYŐR 0–0
Kazincbarcika,
Kolorcity Aréna, 500 néző Vezette: Nagy Norbert (Szilágyi Norbert, Tőkés Róbert)
KAZINCBARCIKA:
Megyeri II G. – Szemere B. (Kállai Z., a szünetben), Ur, Lippai T., Süttő – Heil, Csatári – Nagy J., Ádám F. (Laczkó, 79.), Székely K. (Székely D., 79.) – Pálinkás Vezetőedző: Varga Attila
ETO FC GYŐR:
Fadgyas – Papp M., Kovács K., Csonka – Csinger, Vitális (Priskin, 64.), Toma, Kovács I., (Kiss M., 73.) Benczenleitner – Óvári (Tuboly, 73.), Babati (Kiss B., 8.) Vezetőedző: Tímár Krisztián
Kiállítva: Toma (70., második sárga lapot követően)

Az emberelőnyben játszó hazaiak (kék-sárgában) nem bírtak az ETO FC Győrrel (Fotó: Vajda János/Észak-Magyarország)

A Kazincbarcika célja a mérkőzést megelőzően hibátlan hazai mutatójuk megőrzése volt. Ennek ellenére a találkozó elején a vendégek domináltak, többször is vezettek veszélyes támadásokat, de a befejezésekbe rendre hiba csúszott, vagy les miatt volt érvénytelen a találatuk.

A második félidőben felélénkült a borsodiak játéka, köszönhetően a cseréknek, illetve a vendégek megfogyatkozásának. A 70. percben Toma György kényszerült elhagyni a játékteret, miután megkapta második sárga lapos figyelmeztetését.

A mérkőzés hajrájában az emberelőnyben játszó Barcika több helyzetet alakított ki, elsősorban Pálinkás révén, de Fadgyas bravúrt-bravúrra halmozott, így gól nélküli döntetlennel ért véget a találkozó.

A Kazincbarcika továbbra is veretlen hazai pályán, a győzelmek mellett most egy pontot gyűjtöttek a Kolorcity Arénában.

Többször is veszélyeztetett a Kazincbarcika (kék-sárgában), de nem sikerült bevenni Fadgyas kapuját (Fotó: Vajda János/Észak-Magyarország)

20. Dorogi FC9135 7–18–11 6

90+3. perc: Véget ér a találkozó. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+2. perc: Csinger kap sárga lapos figyelmeztetést.

90. perc: A mérkőzés végén három perc a ráadás.

89. perc: Süttő szögletét követően a kapu előtti kavarodás után a labda Székely D. elé kerül, aki kb 16 méterről lő kapura, Fadgyas ezúttal is hárítja a lövést.

88. perc: Csatári kap kiváló labdát, a középen érkező Laczkó elől azonban Csonka bravúrral tisztáz.

87. perc: Tuboly beadása Priskin elé kerül, akinek lövése kapu mellé megy.

86. perc: Süttő végez el sarokrúgást, mely után Pálinkás fejelhet kapura, de Fadgyas ismét hárít.

83. perc: Laczkó kap pontos labdát középen, a fejest bravúrral hárítja a vendég kapus.

80. perc: Ur László kap sárga lapos figyelmeztetést.

79. perc: Varga Attila is változtat két ponton csapata összeállításán: Ádám F.-t és Székely K.-t Laczkó és Székely D. váltják.

73. perc: Kettős csere a Győrnél: Kovács I. és Óvári helyett a folytatásban Kiss M. és Tuboly.

72. perc: Egy remek beadás után Pálinkás ezúttal kapura tud fejelni, de Fadgyas védi.

70. perc: Toma megkapja második sárga lapját, így megfogyatkozik a vendég együttes.

68. perc: Pálinkás is besárgul a mérkőzésen.

67. perc: Süttő sarokrúgását követően Nagy J. éles szögből lő kapura, melyet a vendégek kapusa szögletre tol.

64. perc: Cserél az ETO FC Győr: Priskin érkezik Vitális helyére.

64. perc: Toma kap sárga lapot.

62. perc: Süttő szöglete után a labda jól kanyarodik középre, Pálinkásra azonban figyelnek, így nem tud fejelni a barcikai támadó.

57. perc: Kállai Z. is sárga lapot kap.

52. perc: Kiss B. beadása szélről pontos Óvárinak, a befejezés ezúttal sem sikerül.

49. perc: Süttőnek is villan a sárga lap.

46. perc: Elkezdődik a második félidő.

A szünetben cserélt a Kazincbarcika: Szemerét Kállai Z. váltotta.

Ádám Ferencék kék-sárgában nem bírtak a Rába-partiakkal (Fotó: Vajda János/Észak-Magyarország)

45+1. perc: Gól nélküli döntetlennel ér véget az első játékrész.

45. perc: A félidő végén 1 percet hosszabbít a játékvezető.

38. perc: 18 méterre a kaputól szabadrúgáshoz jut a Győr. Vitális ezúttal kapura tekeri, Megyeri II fogja a lövést.

34. perc: Nagy J. kap sárga lapos figyelmeztetést a Csonka elleni szabálytalansága miatt.

32. perc: Kiss B. beadását követően Óvári talál Megyeri II kapujába, de les miatt a gól érvénytelen.

30. perc: Ádám F. beadását Papp M. fejeli ki, megakadályozva a hazai helyzetet.

28. perc: Kiss B. kap sárga lapot.

25. perc: Nagy J. szabálytalankodik Benczenleitnerrel szemben, szabadrúgáshoz jut a vendég csapat. A labda mögé Vitális áll, a beadást Süttő fejeli ki pontatlanul Kiss B.elé, aki távolról lő kapura, szöglet. A sarokrúgást követően a fejes a kapu fölé megy.

19. perc: Ádám F., Pálinkás, Süttő passzjátékot követően utóbbi lő távolról a kapura, Fadgyas védi a lövést.

13. perc: Süttő szögletét követően Nagy J. lő kb 20 méterről, kapu fölé.

12. perc: Pálinkás indul meg remek ütemben a szélen, a beadás Ádám F. felé száll, a védők tisztáznak.

8. perc: Kényszerű csere a Rába-partiaknál: Babatit Kiss Bence váltja.

5. perc: A Babatival szemben elkövetett szabálytalanságot követően a vendégek végezhetnek el szabadrúgást. Vitális áll a labda mögé, a hazaiak szögletre mentenek. A sarokrúgást követően nem alakult ki helyzet.

1. perc: Kezdetét veszi a mérkőzés, melyen a Kazincbarcika indítja útjára a labdát. A hazaiak kék-sárgában, a vendég győriek zöldben lépnek pályára.

Pálinkásék (kék-sárgában) célja a hibátlan hazai mutató megőrzése (Fotó: Vajda János/Észak-Magyarország)

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy a remek rajt után a legutóbbi három bajnokijából kettőt elvesztő Kazincbarcika az előző négy fordulóban 10 pontot gyűjtő ETO FC Győr ellen.