NB II: hárman is hosszú távú új szerződést írtak alá Ajkán

F. B.F. B.
2021.04.14. 11:37
A labdarúgó NB II-ben szereplő FC Ajka vezetősége gőzerővel dolgozik a következő idény keretének kialakításán. A mostani remek teljesítmény miatt a jelenlegi állomány egyben tartása a cél, így már három lejáró szerződésű labdarúgó, Csemer Gyula, Tóth Gergely és Balogh Márton is új megállapodást kötött a bakonyiakkal – számolt be róla a klub honlapja.



Csemer Gyula (fehérben) újabb négy évre írt alá Ajkán (Fotó: Balogh Ákos/Veszprém megyei Napló)
Csemer Gyula (fehérben) újabb négy évre írt alá Ajkán (Fotó: Balogh Ákos/Veszprém megyei Napló)



Elsőként Csemer Gyula írt alá új szerződést, a súlyos sérülésből nemrég visszatérő bal oldali védő most 2025 nyaráig kötelezte el magát a klubhoz. A 27 éves Csemer 2016 augusztusa óta erősíti az együttest, azóta több mint 100 bajnoki mérkőzésen szerepelt ajkai színekben.

A második szerződést hosszabbító labdarúgó a 28 éves Tóth Gergely, aki 2020 januárjában érkezett Kaposvárról Ajkára, és hamar meghatározó játékossá vált a csapatban. A sérüléséből felépülő középpályás szintén 2025 nyaráig írt alá.

Az FC Ajka leghűségesebb labdarúgója, Balogh Márton is meghosszabbította idén nyáron lejáró szerződését, a 27 éves kapus újabb 3 évig erősíti a keretet. A saját nevelésű játékos – egy kisebb kitérőt leszámítva – 2009 óta tagja az együttesnek.

Az FC Ajka 49 ponttal a 6. helyen áll a másodosztályban és a következő fordulóban a sereghajtó DEAC otthonában növelheti pontjai számát.

Legfrissebb hírek

Tovább tart a Videoton győzelmi szériája

Labdarúgó NB II
23 órája

Rúgott gól nélkül maradt a Vasas; nem tudott kimászni a gödörből a Szeged – ez történt vasárnap az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.03.01. 16:52

Megtört a jég a Bakonyban: az Ajka a Szentlőrinc ellen megszerezte idei első góljait és győzelmét

Labdarúgó NB II
2026.03.01. 16:50

Saját nevelésű kapusa bravúrjai akadályozták meg a Vasas győzelmét

Labdarúgó NB II
2026.03.01. 16:49

Karcagon is folytatta remek tavaszi szereplését a BVSC

Labdarúgó NB II
2026.03.01. 15:53

A kihagyott büntető ellenére is nyert a Kozármisleny a Szeged ellen

Labdarúgó NB II
2026.03.01. 15:50

A Honvéd és a Kecskemét is két gólt szerezve nyert – ez történt szombaton az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 17:00

Megtört a KTE rossz sorozata a Budafok ellen

Labdarúgó NB II
2026.02.28. 16:51
Ezek is érdekelhetik