NB II: a Honvédtól kapott kölcsön támadót a Tiszakécske

Vágólapra másolva!
2020.01.08. 16:10
Az élvonalbeli Budapest Honvéd játékosa, Lukács Dániel a labdarúgó NB II-ben szereplő Tiszakécskei LC együttesében szerepel tavasszal kölcsönben – számolt be róla a játékost képviselő ügynökség, a Professional Footballers Agency Facebook-oldala.

A 23 esztendős támadó az RTK-ban, a Rojikban és a REAC-ban nevelkedett, majd 2014 nyarán, 18 éves korában került a Budapest Honvédhoz.

Először a Honvéd-MFA U21-es, majd NB III-as együttesében szerepelt, a 2015–2016-os kiírásban aztán a kispestiek élvonalbeli csapatában is bemutatkozhatott. Az előző bajnokság tavaszi szezonjában Újpesten szerepelt kölcsönben, nyáron tért vissza a Honvédhoz. A Honvédnál az őszi szezonban viszont csak az NB III-as csapatban kapott lehetőséget, 17 bajnokin 6 gólt szerzett.

Lukács Dániel pályafutása során az NB I-ben összesen 20 meccsen játszott, és kétszer volt eredményes. Tavasszal a másodosztályú Tiszakécskében bizonyíthat.

Legfrissebb hírek

Visszatért a korábbi csapatkapitány az NB II-es Szentlőrinchez

Labdarúgó NB II
1 órája

12 és fél év után visszatért Újpestre a támadó

Labdarúgó NB II
2 órája

Megvan az NB II-es FC Ajka első téli érkezője

Labdarúgó NB II
3 órája

A DVTK a Fraditól, az Újpest Felcsútról igazolt – körkép

Labdarúgó NB I
12 órája

Újpest: Egyiptomban már biztosra veszik Gradisar érkezését

Labdarúgó NB I
14 órája

NB II: Honvéd-vereség a beleki edzőmeccsen

Labdarúgó NB II
Tegnap, 21:11

Az NB II-es Budafoknál folytatja a korábbi U-válogatott szélső

Labdarúgó NB II
Tegnap, 9:18

Online szavazást írnak ki a Budapest Honvéd nevéről

Labdarúgó NB I
2026.01.17. 14:14
Ezek is érdekelhetik