NB II: a Debrecen két játékosával is szerződést bontott

Burai Erik (fehérben) szabadon igazolható (Fotó: Lang Róbert/Somogyi Hírlap )
A labdarúgó NB II-ben éllovas Debreceni VSC felbontotta Burai Erik és Damásdi Alex szerződését – közölte a Nemzeti Sport Online kérdésére a klub sajtóosztálya.
Burait és Damásdit a DVSC az őszi idényre kölcsönadta a DEAC-nak, az idény első felét a városi riválisnál töltötték.
A január 19-én történt szerződésbontást követően mindketten szabadon igazolhatók.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09
Ezek is érdekelhetik






