nemzetisport.hu 2019.08.02 08:30 Frissítve: 2020.05.04 21:22

AZ NB III KELETI CSOPORT 2019–20-AS IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI

A KELETI CSOPORT ZÁRÓ TABELLÁJA
1. Debreceni EAC 17 12 2 3 48–20 +28 38
 2. Füzesgyarmati SK1812
2430–18
+12
38
3. Ceglédi VSE 18 11 3 4 36–24 +12 36
4. Sényő FC 17 9 5
3 37–28 +9 32
5. ESMTK 18 8 7 3 29–20 +9 31
6. Jászberényi FC 18 7 8 3 37–31 +6 29
7. Tiszaújváros 18 8 2
8
30–27 +3
26
8. Putnok
187
4
7
27–25
+2
25
9. Balassagyarmat 18 7 3
8
27–28 –1 24
10. Eger
18
 62
10
19–31
–12 20
11. Gyöngyösi AK
185
5828–36
–820
12. Tállya KSE 17 5 3 9 20–25 –518
13. Debreceni VSC II 18 4
4
10 29–36 –7
16
14. FC Hatvan 17 2
4 11 16–33 –17
10
15. Diósgyőri VTK II 18 2
2 14 29–47 –288
16. Ózdi Kohász SC*





0
*az Ózdot kizárták a bajnokságból

KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT

A koronavírus-járvány miatt a Magyar Labdarúgó-szövetség 2020. március 16-án az összes általa szervezett bajnokság lebonyolítását felfüggesztette, majd május 4-én úgy döntött, hogy a felfüggesztett bajnokságokat hivatalos végeredmény nélkül befejezettnek tekinti. A bajnoki táblázat aktuális állapota a záró táblázat, a bajnokság hivatalos végeredmény nélkül zárul le, nincs bajnok, nincsenek végső helyezések, és nincsenek végeredmény alapján feljutók és kiesők sem. Ugyanakkor a záró táblázat első helyezettje jogosult nevezni a következő évi NB II-es bajnokságra, míg az utolsó három, valamint a három NB III-as csoport legrosszabb 13. helyezettje (a DVSC II) nem jogosult nevezni a következő NB III-as bajnokságra.

NB III, 2019–2020, KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 4., vasárnap
ESMTK–FC Hatvan 1–0
Ceglédi VSE–Eger SE 3–0
Jászberényi FC–Füzesgyarmati SK 1–0
Tiszaújváros–Gyöngyösi AK 0–0
Balassagyarmati SE–Diósgyőri VTK II 3–0
Sényő–Debreceni VSC II 2–2
DEAC–Putnok FC 2–2
Ózdi Kohász SC–Tállya KSE 0–0

2. FORDULÓ
Augusztus 11., vasárnap

Debreceni VSC II–Balassagyarmati SE 0–1
Tállya–DEAC 1–2
Putnok FC–Sényő 0–0
Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros 0–4
Gyöngyösi AK–Jászberényi FC 2–6
Füzesgyarmat–Ceglédi VSE 1–2
Eger SE–ESMTK 3–2
FC Hatvan
–Ózdi Kohász 4–2

3. FORDULÓ
Augusztus 18., vasárnap
ESMTK–Füzesgyarmat 0–1
Cegléd–Gyöngyös 3–3
Jászberény–DVTK II 2–1
Tiszaújváros–DVSC II 4–1
Balassagyarmat–Putnok FC 1–1
Sényő–Tállya 2–2
DEAC–Ózd 4–0
FC Hatvan–Eger 4–1

4. FORDULÓ
Augusztus 25., vasárnap
DEAC–FC Hatvan 3–0
Ózdi Kohász–Sényő 0–0
Tállya–Balassagyarmati SE 3–2
Putnok–FC Tiszaújváros 0–1
Debreceni VSC II–Jászberényi FC 3–3
Diósgyőri VTK II–Ceglédi VSE 1–3
Gyöngyösi AK–ESMTK 1–4
Füzesgyarmat–Eger SE 2–1

5. FORDULÓ

Szeptember 1., vasárnap
ESMTK–Diósgyőri VTK II 3–0
Ceglédi VSE–Debreceni VSC II 4–3
Jászberény–Putnok FC 3–2
Tiszaújváros–Tállya 4–2
Balassagyarmati SE–Ózdi Kohász 2–2
Sényő–DEAC 1–2
Eger SE–Gyöngyösi AK 2–1
FC Hatvan–Füzesgyarmat 1–3

6. FORDULÓ
Szeptember 8., vasárnap
Sényő–FC Hatvan 3–1
DEAC–Balassagyarmat 4–1
Ózd–Tiszaújváros 0–0
Tállya–Jászberény 0–0
Putnok–FC Cegléd 0–2
DVSC II–ESMTK 1–1
DVTK II–Eger 2–1
Gyöngyös–Füzesgyarmat 0–1

7. FORDULÓ
Szeptember 15., vasárnap
ESMTK–Putnok FC 0–0
Cegléd–Tállya 1–0
Jászberény–Ózd 1–1
Tiszaújváros–DEAC 1–2
Balassagyarmat–Sényő 3–3
Füzesgyarmat–DVTK II 4–0
Eger–DVSC II 1–3
FC Hatvan–Gyöngyös 1–3

8. FORDULÓ
Szeptember 29., vasárnap
Balassagyarmati SE–FC Hatvan 2–1
Sényő–Tiszaújváros 3–2
DEAC–Jászberény 1–3
Ózdi Kohász–Ceglédi VSE 0–0
Tállya–ESMTK 0–1
Putnok FC–Eger 4–1
Debreceni VSC II–Füzesgyarmat 2–3
Diósgyőri VTK II–Gyöngyös 2–2

9. FORDULÓ
Október 6., vasárnap
SMTK–Ózdi Kohász 2–2
Ceglédi VSE–DEAC 0–3
Jászberény–Sényő 3–0
Tiszaújváros–Balassagyarmati SE 1–3
Gyöngyösi AK–Debreceni VSC II 3–1
Füzesgyarmat–Putnok FC 3–2
Eger SE–Tállya 1–0
FC Hatvan–Diósgyőri VTK II 1–1

10. FORDULÓ
Október 12., szombat
Tiszaújváros–FC Hatvan 1–2
Balassagyarmat–Jászberény 1–1
Sényő–Cegléd 5–1
DEAC–ESMTK 2–2
Tállya–Füzesgyarmat 1–2
Putnok FC–Gyöngyös 0–1
DVSC II–DVTK II 2–0
Ózd–Eger 0–0

11. FORDULÓ
Október 20., vasárnap
ESMTK–Sényő 2–2
Cegléd–Balassagyarmat 1–0
Jászberény–Tiszaújváros 1–2
DVTK II–Putnok FC 1–2
Gyöngyös–Tállya 0–2
Füzesgyarmat–Ózd 3–1
Eger–DEAC 0–1
FC Hatvan–DVSC II 0–2

12. FORDULÓ
Október 27., vasárnap
Jászberény–FC Hatvan 2–2
Tiszaújváros–Cegléd 1–0
Balassagyarmat–ESMTK 2–3
Sényő–Eger 2–1
DEAC–Füzesgyarmat 3–0
Ózd–Gyöngyös 1–0
Tállya–DVTK II 1–0
Putnok FC–DVSC II 2–1

13. FORDULÓ
November 3., vasárnap
ESMTK–Tiszaújváros 2–2
Cegléd–Jászberény 2–2
DVSC II–Tállya 0–3
DVTK II–Ózd 3–0
Gyöngyös–DEAC 3–2
Füzesgyarmat–Sényő 2–1
Eger–Balassagyarmat 2–1
FC Hatvan–Putnok FC 0–4

14. FORDULÓ
November 10., vasárnap
Ceglédi VSE–FC Hatvan 3–1
Jászberény–ESMTK 3–1
Tiszaújváros–Eger SE 0–1
Balassagyarmati SE–Füzesgyarmat 1–3
Sényő–Gyöngyösi AK 3–2
Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II 4–0
Ózdi Kohász SC–Debreceni VSC II (Hatvan) 0–6
Tállya–Putnok FC 0–1

15. FORDULÓ
November 17., vasárnap
ESMTK–Ceglédi VSE 1–0
Putnok FC–Ózdi Kohász – elhalasztották
Debreceni VSC II–Debreceni EAC 2–3
Diósgyőri VTK II–Sényő 3–4
Gyöngyösi AK–Balassagyarmati SE 1–2
Füzesgyarmat–Tiszaújváros 1–0
Eger SE–Jászberényi FC 1–1
FC Hatvan–Tállya 1–1

16. FORDULÓ
November 24., vasárnap
FC Hatvan–ESMTK 1–2
Eger–Cegléd 1–2
Füzesgyarmat–Jászberény 2–0
Gyöngyös–Tiszaújváros 3–2
DVTK II–Balassagyarmat 1–3
DVSC II–Sényő 0–1
Putnok FC–DEAC 1–4
Tállya–Ózd 29–0

17. FORDULÓ
December 1., vasárnap
Debreceni EAC–Tállya 7–2
Sényő–Putnok FC 4–2
Balassagyarmat–Debreceni VSC II 1–0
Tiszaújváros–Diósgyőri VTK II 2–1
Jászberény–Gyöngyös 2–2
Ceglédi VSE–Füzesgyarmat 1–1
ESMTK–Eger 3–1

18. FORDULÓ
Március 8., vasárnap
Putnok FC–Balassagyarmat 1–0
Füzesgyarmat–ESMTK 1–1
Gyöngyös–Cegléd 1–3
DVTK II–Jászberény 6–1
DVSC II–Tiszaújváros 3–1
Tállya–Sényő 0–1
Eger–FC Hatvan 0–0

19. FORDULÓ
Március 14., szombat
FC Hatvan–DEAC 0–1
Balassagyarmat–Tállya 0–2
Tiszaújváros–Putnok FC 1–3
Jászberény–DVSC II 3–3
Cegléd–DVTK II 5–0
ESMTK–Gyöngyös 0–0
Eger–Füzesgyarmat 1–0

A koronavírus-járvány miatt a Magyar Labdarúgó-szövetség 2020. március 16-án az összes általa szervezett bajnokság lebonyolítását felfüggesztette. Az alábbi menetrend az eredetileg megállapított, a pótlásról, vagy a bajnokság további sorsáról való szövetségi döntésig ezen nem változtatunk.

20. FORDULÓ
Március 22., vasárnap
DVTK II–ESMTK
DVSC II–Cegléd
Putnok FC–Jászberény
Tállya–Tiszaújváros
Ózd–Balassagyarmat
DEAC–Sényő
Gyöngyös–Eger
Füzesgyarmat–FC Hatvan

21. FORDULÓ
Március 29., vasárnap
FC Hatvan–Sényő
Balassagyarmat–DEAC
Tiszaújváros–Ózd
Jászberény–Tállya
Cegléd–Putnok FC
ESMTK–DVSC II
Eger–DVTK II
Füzesgyarmat–Gyöngyös

22. FORDULÓ
Április 5., vasárnap
Putnok FC–ESMTK
Tállya–Cegléd
Ózd–Jászberény
DEAC–Tiszaújváros
Sényő–Balassagyarmat
DVTK II–Füzesgyarmat
DVSC II–Eger
Gyöngyös–FC Hatvan

23. FORDULÓ
Április 12., vasárnap
FC Hatvan–Balassagyarmat
Tiszaújváros–Sényő
Jászberény–DEAC
Cegléd–Ózd
ESMTK–Tállya
Eger–Putnok FC
Füzesgyarmat–DVSC II
Gyöngyös–DVTK II

24. FORDULÓ
Április 19., vasárnap
Ózd–ESMTK
DEAC–Cegléd
Sényő–Jászberény
Balassagyarmat–Tiszaújváros
DVSC II–Gyöngyös
Putnok FC–Füzesgyarmat
Tállya–Eger
DVTK II–FC Hatvan

25. FORDULÓ
Április 26., vasárnap
FC Hatvan–Tiszaújváros
Jászberény–Balassagyarmat
Cegléd–Sényő
ESMTK–DEAC
Eger–Ózd
Füzesgyarmat–Tállya
Gyöngyös–Putnok FC
DVTK II–DVSC II

26. FORDULÓ
Május 3., vasárnap
Sényő–ESMTK
Balassagyarmat–Cegléd
Tiszaújváros–Jászberény
Putnok FC–DVTK II
Tállya–Gyöngyös
Ózd–Füzesgyarmat
DEAC–Eger
DVSC II–FC Hatvan

27. FORDULÓ
Május 10., vasárnap
FC Hatvan–Jászberény
Cegléd–Tiszaújváros
ESMTK–Balassagyarmat
Eger–Sényő
Füzesgyarmat–DEAC
Gyöngyös–Ózd
DVTK II–Tállya
DVSC II–Putnok FC

28. FORDULÓ
Május 17., vasárnap
Tiszaújváros–ESMTK
Jászberény–Cegléd
Tállya–DVSC II
Ózd–DVTK II
DEAC–Gyöngyös
Sényő–Füzesgyarmat
Balassagyarmat–Eger
Putnok FC–FC Hatvan

29. FORDULÓ
Május 24., vasárnap
FC Hatvan–Cegléd
ESMTK–Jászberény
Eger–Tiszaújváros
Füzesgyarmat–Balassagyarmat
Gyöngyös–Sényő
DVTK II–DEAC
DVSC II–Ózd
Putnok FC–Tállya

30. FORDULÓ
Május 31., vasárnap
Cegléd–ESMTK
Ózd–Putnok FC
DEAC–DVSC II
Sényő–DVTK II
Balassagyarmat–Gyöngyös
Tiszaújváros–Füzesgyarmat
Jászberény–Eger
Tállya–FC Hatvan

2020.11.24 20:25:50

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

Megnehezítette a DEAC a jóval jobb pozícióban lévő PMFC dolgát, de a hazaiak örülhettek.

2020.11.24 23:52:07

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

A támadó második félidő elején szerzett gólja döntötte el a pontok sorsát a Fáy utcában.

2020.11.25 00:00:57

Labdarúgó NB II MÁDI JÓZSEF

Priskin Tamás mesterhármasa eldöntötte a meccset, rajta kívül Májer Milán is betalált.

2020.11.25 00:07:35

Labdarúgó NB II BÁBICS NORBERT

Büntetőből még egyenlítettek a barcikaiak, Hudák második félidei találatára azonban már nem tudtak válaszolni.

2020.11.25 00:17:47

Labdarúgó NB II BERECZKY BENCE

Megőrizte hibátlan hazai mérlegét a Loki, 4–1-re múlta felül a Szentlőrincet.