MK: Hidi máris duplázott, ahogy Tischler is – Honvéd-siker

2018.09.23. 14:29
A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában a Honvéd két nemrég szerződtetett Patrik, Hidi Patrik és Tischler Patrik góljaival már 45 perc után 4–0-ra vezetett a Magyar Kupa 6. fordulójában a Bőny SE otthonában, végül 6–0-ra győzött.
A GALÉRIA MEGTEKINTÉSÉHEZ KATTINTSON A KÉPRE!

Az egy évnyi spanyolországi légióskodás után hazatérő Hidi Patrik csütörtökön írt alá korábbi csapatához, a Honvédhoz és a Győ-Moson-Sopron megyei II. osztályban szereplő Bőny SE elleni Magyar Kupa-meccsen rögtön a kezdőcsapatban kapott helyet, és egy percen belül két gólt szerzett. A 7. percben 20, a 8.-ban 22 méterről lőtt a kapuba.

A szünet előtt Tischler Patrik is duplázott, az első góljait szerezte a Honvédban, mióta augusztus végén kölcsönvették az Újpestből.

A második félidőben Ivan Lovric és Djordje Kamber is a kapuba talált, a Honvéd 6–0-s győzelemmel jutott tovább.

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ, VASÁRNAPI MÉRKŐZÉSEK

BŐNYI SE–BUDAPEST HONVÉD 0–6 (0–4)
Bőny, 1000 néző. Vezette: Pillók Ádám (Szabó Péter, Gyürüsi Péter)
BŐNY: Kovács M. – Zobák B. (Novák Cs., 68.), Pinczés, Nagy M., Tatai – Zsédely (Virág, 85.) – Mógor, Varga A., Zobák Cs., Nyíregyházky – Hajmási (Faragó, 73.)
Játékos-edző: Zobák Csaba
HONVÉD: Horváth A. – Lovric, Kamber, Skvorc – Bamba – Kovács N., Hidi, Kukoc (Holdampf, 57.) – Pilik (Banó-Szabó, a szünetben) – Tischler, N'Gog (Májer, a szünetben)
Vezetőedző: Supka Attila
Gólszerző: Hidi (0–1) 6., Hidi (0–2) 8., Tischler (0–3) 27., Tischler (0–4) a 37., Lovric (0–5) 52., Kamber (0–6) 76. percben
Zobák Csaba: Igazi ünnepnek számít a Honvéd elleni meccs a mi amatőr életünkben. Ameddig csak tudtuk, megpróbáltuk eltüntetni az osztálykülönbséget, kevés sikerrel. Ám hogy valamit nem csináltunk rosszul, azt talán a vendégszurkolóktól kapott hatalmas taps is bizonyítja.
Supka Attila: Célunkat elértük a továbbjutással, ráadásul népszerűsítettük a labdarúgást a szimpatikus emberek lakta településen. Talán rúghattunk volna több gólt is, de nem vagyok elégedetlen.