HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.09.11 16:01 Frissítve: 2018.11.13 12:39

MAGYAR KUPA, 2018–2019 – ADATBANK

A labdarúgó Magyar Kupa 2018–2019-es kiírásának eredményei és programja egy helyen. A mezőny már a főtábla első fordulójában teljes – a sorozat selejtezőjében korábban öt fordulót rendeztek –, a tizenkét NB I-es és a húsz NB II-es klub mindegyike pályára lép.

HIRDETÉS

 

A 6. fordulóban (a főtábla első körében) az első- és másodosztály együttesei kiemeltek a sorsoláson, így nem kerülhetnek össze. A 7. és a 8. fordulóban már csak az NB I-es klubok kiemeltek, a 9. körtől (nyolcaddöntőtől) kezdve viszont már nincs kiemelés.

A 6., 7. és 8. fordulóban a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik. A nyolcaddöntőtől kezdve viszont már oda-vissza vágós rendszerben zajlanak a párharcok.

Minden esetben az alacsonyabb vonalbeli csapatok a pályaválasztók, ha azonos osztálybeliek kerülnek össze, akkor az előbb kihúzott együttes.

A kupadöntő helyszíne a Groupama Aréna lesz.

A teljes versenykiírást ide kattintva olvashatják el.

MAGYAR KUPA
8. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 3. FORDULÓ)
December 4., kedd:
11.00: Pénzügyőr SE (NB III)–Puskás Akadémia FC
12.00: Szentlőrinc SE (NB III)–Kisvárda
12.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Mezőkövesd Zsóry
12.00: Sajóbábony VSE (NB III)–Taksony (NB III)
12.00: Vasas FC (NB II)–DVSC (Tv: M4 Sport)
December 5., szerda:
12.00: Budaörs (NB II)–DVTK
12.00: Sényő (NB III)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
12.00: Tiszaújváros (NB III)–Budapest Honvéd
12.00: Iváncsa KSE (NB III)–Szombathelyi Haladás
12.00: Érdi VSE (NB III)–Tarr Andráshida SC (NB III)
12.00: Füzesgyarmati SK (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II)
12.00: Soroksár SC (NB II)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
15.00: FC Ajka (NB III)–MTK Budapest
15.00: Budafoki MTE (NB II)–Mol Vidi FC
15.00: Siófok (NB II)–Paksi FC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC (NB II)–Újpest FC

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ)
Október 30., kedd
Zalaegerszegi TE FC (NB II)–Diósgyőri VTK 0–2
Október 31., szerda
Sárvár FC (NB III)–Ferencváros 0–4
Vác FC (NB II)–Mol Vidi FC 1–3
Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Szombathelyi Haladás 1–3
Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda 0–4
Vecsési FC (Pest megye I.)–MTK Budapest 0–5
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Debreceni VSC 0–3
Ménfőcsanak ESK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC 0–1
Csákvár (NB II)–Paksi FC 1–2
Dunaújváros (NB III)–Puskás Akadémia FC 0–2
Jászberényi FC (NB III)–Budapest Honvéd 0–1
ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC 2–3 – hosszabbítás után
Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II) 2–4
III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 2–1
Érdi VSE (NB III)–BSS Monor (NB II) 2–1 – hosszabbítás után
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megyei I.)–FC Ajka (NB III) 2–4
FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II) 0–1
Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II) 5–0
Sényő (NB III)–Makó FC (NB III) 2–1
Dabas-Gyón FC (Pest megyei I.)–Pénzügyőr SE (NB III) 0–1
Balassagyarmati VSE (Nógrád megyei I.)–Taksony SE (NB III) 1–3
Szekszárd UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II) 1–3
Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–0
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megyei I.)–Szentlőrinc SE (NB III) 0–4
Balatonlelle SE (Somogy megyei I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) 0–2
Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III) 2–0
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megyei I.)–Sajóbábony VSE (NB III) 2–6 – hosszabbítás után
Tarr Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 1–0
Körmendi FC (Vas megyei I.)–Soroksár SC (NB II) 0–7
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megyei I.)–BFC Siófok (NB II) 0–1
SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 1–2
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megyei I.)–Békéscsaba Előre (NB II) 0–2 

6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ)
Szeptember 22., szombat

Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros 0–2
Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC 1–7
BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC 1–2
Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC 1–3
Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest 0–8
Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC 0–5
Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd 0–5
Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 0–6
1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II) 0–3
Hódmezővásárhely (NB III)–Vác FC (NB II) 1–3
Körösladányi MSK (Békés megye I.)–Budaörs (NB II) 2–8

Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 0–3
Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 0–3
Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 0–4
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II) 0–5
Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II) 0–1
Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II) 0–5
Putnok (NB III)–Csákvár (NB II) 0–2
Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–BFC Siófok (NB II) 0–1
Pécsi MFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II) 1–2
Szekszárd UFC (NB III)Dorogi FC (NB II) 1–1 – tizenegyesekkel 4–3
Lipót Pékség SE
(Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III) 3–2
Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III) 0–1
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III) 1–6
Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III) 0–4
Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III) 0–2
Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) 1–3
Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 1–2
Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III) 0–1
PTE-PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III) 1–4
RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III) 1–1 – tizenegyesekkel 6–7
Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
1–3
Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III) 0–1
BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III) 0–1
Viadukt SE Biatorbág
y (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.) 4–2
Technoroll Teskánd KSE
(Zala megye I.)–Mezőfalva Medosz SE (Fejér megye I.) 3–0
Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.) 0–2
Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.) 1–4
Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.) 0–1
Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.) 1–1 – tizenegyesekkel 3–4
Tatabányai SC
(Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.) 3–2

Szeptember 23., vasárnap
Bőny SE
(Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd 0–6
Cigánd (NB III)–Mol Vidi 0–2
Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda 0–1
Csepel FC (NB III)–Haladás 0–2
ESMTK (NB III)–DVTK 1–3 – hosszabbítás után

Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II) 0–3
Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II) 1–5
Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II) 1–4
SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II) 2–0
FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II) 0–1
Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II) 2–1
Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III) 0–1
Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III) 1–3
Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III) 2–3
Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III) 0–5
Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III) 5–4 – hosszabbítás után
Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III) 3–3 – 11-esekkel 5–6
Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III) 2–4
Dabas (NB III)–Salgótarjáni BTC (NB III) 1–0
Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. kerületi TVE (NB III) 0–4
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.) 1–0
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.) 1–0
Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.) 0–1

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.11.14 18:28:49

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Aláírták az üzemeltetési szerződést, extra programokkal várják a szurkolókat az új stadionban.

2018.11.13 22:04:30

Labdarúgó NB I THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Megerősítették az izomzatot, hogy átvegye a szalagok szerepét.

2018.11.13 12:04:43

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

Rózsa Dániel 2016-ban Djuricin 11-esét is kifogta. A Vidi mintha nem ugyanaz a csapat lenne a kupameccsek után.

2018.11.12 10:25:38

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

A Vidi-edző szerint az alapemberek hiánya nem lehet kifogás. A 14. forduló mestermérlegei.

2018.11.12 00:49:01

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Szurkoljunk azért, hogy a Vidi tavasszal is érezze a kettős terhelést.

HIRDETÉS
HIRDETÉS