K. Zs. 2020.10.14 12:17 Frissítve: 2020.10.14 12:55

Magyar Kupa: kész a forduló időrendje, öt meccs a tv-ben

A labdarúgó Mol Magyar Kupa napokban kisorsolt 7. fordulójának mérkőzéseit többségükben október 28-án, szerdán rendezik meg, de lesz meccs október 21-én, 29-én is – derült ki a szövetség versenybizottságának szerdán lapunkhoz is eljuttatott határozatából –, és ahogyan azt helyi forrásra hivatkozva megírtuk, immár hivatalos, hogy a Bicske november 14-én, szombaton fogadja a Ferencvárost. Az M4 Sport öt mérkőzést közvetít élőben a 64-es tábláról: a Fradi meccse mellett képernyőre kerül a Gárdony–Fehérvár, a Dunaújváros–Újpest, a Nyíregyháza–Paks és a Békéscsaba–Diósgyőr csata is. Íme, az időrend!

A Magyar Kupa (Fotó: Török Attila)

 

MAGYAR KUPA, 7. FORDULÓ
Október 21.
12.30:
Budaörs (NB II)–Csákvár (NB II)  
Október 28.

12.30: Gárdony (NB III)–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport)
12.30: Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Budapest Honvéd
12.30: Lipót Pékség SE (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
12.30: Dabas-Gyón (NB III)–Budafoki MTE
12.30: Szentlőrinc (NB II)–Puskás Akadémia FC
12.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Mezőkövesd
12.30: Bátaszék SE (Tolna I.)–MTK Budapest 
12.30: III. Kerület (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
12.30: Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–Tállya KSE (NB III)
12.30: Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Tiszafüred VSE (NB III)
12.30: Ceglédi VSE (NB III)–FC Ajka (NB II)
12.30: Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun I.)Dorogi FC (NB II)
12.30: Érdi VSE (NB III)Kazincbarcika (NB II)
12.30: Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–Dunavarsány (Pest I.)
12.30: Salgótarjáni BTC (NB III)–Pécsi MFC (NB II)
12.30: Taksony (NB III)–Kozármisleny (NB III)
12.30: Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
12.30: BVSC-Zugló (NB III)–Debreceni VSC (NB II)
12.30: Eger SE (NB III)–Vasas FC (NB II)
12.30: FC Nagykanizsa (NB III)–Debreceni EAC (NB II) 
12.30: Monor (NB III)–BFC Siófok (NB II)
12.30: CSO-KI Sport (Pest I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
12.30: Soroksár (NB II)–ETO FC Győr (NB II)
12.30: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB II)
13.00:
Kecskeméti TE (NB III)–Kisvárda
14.30: Szolnoki MÁV FC (NB II)–Gyirmót FC Győr (NB II)
16.00: Ménfőcsanak (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
16.00: Dunaújváros (NB III)–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
Október 29.
12.30:
Nyíregyháza Spartacus (NB II)–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
16.00: Békéscsaba (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
November 14.
14.45:
Bicskei TC (NB III)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

2020.12.01 15:36:00

Labdarúgó NB I P. K.

Fókuszban a PAFC–Honvéd meccs, a forduló visszatérője, Polgár Kristóf és a Budafok kapusa, Póser Dániel.

2020.11.29 18:23:40

Labdarúgó NB I ZOMBORI ANDRÁS (összefoglaló), ORBÁN ISTVÁN (percről percre)

Folytatja a mélyrepülést Bódog Tamás csapata, amely maradt a tabella végén.

2020.11.29 13:11:05

Labdarúgó NB I TŐSÉR NORBERT (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A kövesdiek hétmeccses nyeretlenségi sorozatot zártak le a borsodi rangadó megnyerésével.

2020.11.29 08:52:10

Labdarúgó NB I BABJÁK BENCE

Az FTC sportmenedzsere azt mondja, ha még aktív játékos lenne, örömmel dolgozna Rebrov keze alatt.