Honvéd: Eppel távozhat – a „magyar bombázót” Olaszországban várják?

Vágólapra másolva!
2018.01.31. 12:12
Sajtóhírek szerint az olasz másodosztályban folytathatja pályafutását Eppel Márton, a labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd támadója, aki a legutóbbi szezonban gólkirály lett az élvonalban.

Az átigazolási hírekben jól értesült Gianluca Di Marzio honlapján azt írja, az olasz másodosztályú Virtus Entellához érkezik a „magyar bombázó", azaz Eppel Márton. A 26 éves csatár a 2016–2017-es szezonban bajnoki címet ünnepelhetett a Honvéddal, ráadásul 16 találattal gólkirály is lett. A jelenlegi idényben 18 bajnokin 8 gólt szerzett.

Di Marzio kiemeli, hogy a Serie B-ben 17. helyen álló Virtus Entella – amely csak jobb gólkülönbségének köszönhetően előzi meg az osztályozós pozícióban tanyázó Cesenát – a bennmaradást tűzte ki célul, ennek kivívása érdekében érkezhet Eppel, valamint a SPAL védője, Michele Cremonesi.

Eppel a Nemzeti Sportnak korábban elmondta, hogy szeretne légiósnak állni, kipróbálná magát külföldön. Beszámoltunk róla, hogy Dél-Koreából is érdeklődtek iránta.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A BUDAPEST HONVÉDNÁL
Érkezők:
Heffler Tibor (Ceglédi VSE), Tonci Kukoc (horvát, Zrinjski Mostar – Bosznia-Hercegovina, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Erdélyi Botond (Kisvárda)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:
Távozók: Akeem Latifu (nigériai, felmondással megszűnt a szerződése, szabadon igazolható), Villám Balázs (Gyirmót)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Laczkó Zsolt (Paksi FC – szerződést bontott)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Eppel Márton (Virtus Entella – Olaszország), Kadima Kabangu (kongói)

Legfrissebb hírek

Rangadót nyert Angyalföldön, és élre állt a Honvéd az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.24. 21:56

Légióskörkép: Romániában, Szlovákiában és Szlovéniában is született magyar gól

Légiósok
2025.11.24. 11:09

ETO: az NB II-ben bizonyíthat a kanadai csatár

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 14:35

Brazil harmadosztályú klub jelentette be az FTC-től távozott védőt

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 13:36

Bundesliga-csapatok, Juventus: nagy az érdeklődés Tóth Alex iránt – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.11.21. 11:26

Viselkedése miatt menesztette a Kazincbarcika a nyáron szerződtetett nigériai csatárt

Labdarúgó NB I
2025.11.18. 13:54

Nyáron érkezett, a Videoton máris szerződést bontott a labdarúgóval

Labdarúgó NB II
2025.11.18. 09:49

Menetel a Honvéd – Jakus Barnabás publicisztikája

Labdarúgó NB II
2025.11.12. 00:07
Ezek is érdekelhetik